Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Anonimowo, coby ludzie mogli również odpowiadać anonimowo. ;)

Rozpoczynam pracę w #korposwiat, konkretniej to PwC, w audycie. Stąd pytania do osób które już tam pracują bądź pracowały.
1: Mam podobno mieć aż miesięczne szkolenie, serio trwa to aż miesiąc? I co my tam przez ten miesiąc mamy robić?
2: Podczas tego miesiąca można sobie zostawić realia pokoju hotelowego za sobą chociaż na weekendy i wrócić od poniedziałku? Czy weekendy też mam kiblowac w hotelu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3: Już a propos samej pracy, nadgodziny. Rozliczany jestem za faktyczny czas pracy? Czy jakieś lewe wpisywanie 8h i potem kombinowanie z odbiorami?
4: O to planuję dopytać już u siebie, ale przy okazji też zapytam tu, jak z rozliczeniem kosztów? Do tej pory delegacje miałem rozliczane na podstawie diety i kilometrówki z tych stawek ustawowych. Gdzieś mi się obiło o uszy że tutaj to wygląda jakoś inaczej, inaczej tzn jak?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
Whimsical: Powodzenia w utrzymaniu związku ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba że weźmiesz sobie kogoś z audytu
( )

No i nie bądź kolejnym dzbanem który nie potrafi sam myśleć i rozwiązywać problemy.
A nadgodziny-zawsze możesz iść do sądu tylko na jedno trzeba uważać. Jeśliś inteligentna jednostka załaiesz o co chodzi.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tylko w sprawie punktu 1:
Integruj się, chlej, imprezuj - to najlepszy czas w big4 który każdy wspomina po czasie (po sezonie) z nostalgią, szczególnie kiedy słyszy się na OS że nowi pracownicy zaraz jadą na wyjazd i chciałoby się pojechać raz jeszcze

Nic się nie nauczysz, ale korzystaj :D
@AnonimoweMirkoWyznania

1. Szkolić się :) Szkolenie w dni robocze (7-8 h), w 100licy faktycznie 2-3 tygodnie, później może jakiś wyjazd.

2. Podobno kto chce wraca do domu na weekendy, opuszczenie dnia szkoleniowego bez konsekwencji, jeżeli nie ma wtedy obligatoryjnego szkolenia.

3. Umowa jest jaka jest, podobno iłaj i pidablju są najbardziej ludzkimi firmami w tej branży, również pod tym względem.

4. W tym temacie HRka nie wiedziała dokładnie, ale obroniła się, że