Wpis z mikrobloga

Czy skrzynki Zephyr są coś warte i jeśli tak to przez jakie przedmioty? Nie bawię się w wymiany ale chciałem niebieskie koła a najlepiej K2 do Ice Chargera i z jakimś gościem się wymieniłem za 5 takich i drugie 5 za Zomba (niektórzy cenią je jeszcze lepiej bo chcą 20 tych skrzynek za K2/Zomba)
#rocketleague
  • 5
Sfrajerzyłeś się, bo za 5 Zephyrów miałbyś spokojnie i Zomby, i K2 (jeżeli mówimy o podstawowych wersjach), a jakbyś zakręcił to wpadłby jeszcze coś taniego. Za drugie 5 zephyrów miałbyś kluczyk
@Elitar niektórzy chcieli 1:20 jak przeglądałem więc 1:5 to i tak nie jest tragedia, a to była najlepsza oferta z tych jakie były w tym momencie, ważne że co chwilę po meczach dostaję zephyr crate'y to można coś jeszcze ogarnąć jak uzbieram
@Kubsior: Pierwsza lepsza oferta znaleziona w parę sekund: https://rocket-league.com/trade/fb1d3a807e65 . Mieści się w widełkach, bo 1 klucz to od 4 do 7 zephyrów (pełna oferta to "1k= 1 zephyr + 5 pcc.. 1k= 2 zephyr + 4 pcc..1k= 3 zephyr + 3 pcc..1k= 4 zephyr + 2 pcc..1k= 5 zephyr + 1pcc.. 1k= 6 pcc/cc4/zephyr" - wkleiłem, bo jak typ coś zmieni lub usunie to wyjdę na idiotę ;) ).

Natomiast