Wpis z mikrobloga

Witam witam, dawno mnie tu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) #andczejpoleca

Xiaomi Mi Band 3 - 25,99$
Xiaomi Mi Robot odkurzacz - 279,99$
Xiaomi Mi 8 6/64 - cena w aplikacji 419,99$
Xiaomi M365 Hulajnoga czarna wersja EU WYSYŁKA Z POLSKI - z kuponem IT$OSOS365EU 459$ + wysyłka 25,16$
One Plus 6 6/64 - cena w aplikacji 469,99$

BEZREF: MiBand, Odkurzacz, Mi8, M365, OP6.
Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xiaomi #gearbest #andczejpoleca #m365 #oneplus #oneplus6
Pobierz Andczej - Witam witam, dawno mnie tu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) #andczejpoleca


Xiaomi ...
źródło: comment_2cMSX5rEo27o1ReTipfcjgqKS7bEYeoq.jpg
  • 34
@Andczej: Jakaś konkretniejsza opinia o OP6? Bo już od ponad miesiąca zastanawiam się czy kupować czy nie i szukam kogoś kto mnie przekona w końcu
@Andczej: gdyby nie ten notch to znacznie więcej ekranu byś miał zabrane, także w pewnym sensie notch dodaje ekranu
@ZMMN: OP6 ma kolega i poleca
Faktycznie notcha da się wyłączyć, ale jak się potrzyma telefon w ręce to bardzo szybko przestaje to przeszkadzać
@Doman_60: w sumie to nie zabiera. Aparaty i czujniki z boku przechodzą tam gdzie notch, dzięki czemu masz więcej ekranu. Ale mi osobiście notch się nie podoba i wolę normalny układ. Zastanawiałem się nad OP6, ale chyba wolę poczekać do OP6T, tam na pewno notcha nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Damianos1996: będzie notch w formie łezki
Polecam popatrzeć na Oppo R17

Ja kupię 1+ jak w końcu dodadzą bezprzewodowe ładowanie, wiem że wolą dash charge lansować ale mam nadzieję że zmienia w końcu zdanie

Oby tylko stało się to szybko bo moje xiaomi już ledwo przędzie :d
@Doman_60: no właśnie zobaczyłem tego notcha - jeżeli już ma być, to taki jest już "znośny". Zobaczymy jak duży będzie ten telefon. Nie chcę takiej cegły, co do kieszeni się nie będzie mieścić (,)
@Doman_60: Rzygam już Xiaomi, na początku było fajne, ale po roku telefon działa jak gówno, gubi apki z ramu odrazu po wyłączeniu, grzeje się jak #!$%@?, włączenie np Snapa trwa z 15s, rozłącza w kółko bluetooth i jeszcze pewnie znalazło by się kilka rzeczy jakbym się zastanowił. Mowa o Xiaomi Mi5. OnePlusy są trochę droższe ale ponoć warto ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Freshek: Jakiś problem z RAMem najprawdopodobniej, we Wro oficjalny serwis zaniosłem żeby sprawdzili co jest i naprawili, skasowali 50zł za diagnoze i powiedzieli że nie wiedzą co jest ( ͡º ͜ʖ͡º)