Wpis z mikrobloga

Do końca miesiąca wrzucę "finalną" wersję regulaminu. Będzie jeszcze chwila, żeby obgadać ewentualne zmiany.

Wszyscy dalej chętni? Proszę, żeby coś napisać chociaż do końca miesiąca, wtedy będę wiedział, że dalej mamy wszystkich na pokładzie.


Niestety każdy, kto będzie chciał na bieżąco mieć dostęp do arkusza kalkulacyjnego, w którym będą takie informacje jak składy, wysokość, długość kontraktów, miejsce w salary cap, picki, wymiany i historia ligi, etc.. będzie musiał mieć konto googla :( Jest to konieczne ze względów praktycznych, będzie tak najprościej.

Zastanawia mnie jeszcze tylko jedna rzecz. Ze względu na to, że jednak mamy 18, a nie 30 drużyn, co powoduje, że będzie więcej lepszych graczy na kontraktach, czy nie podnieść np. salary nba sztywno o 10%.

#dynastiafantasynba
  • 12
@HalfManHalfAmazing: Jestem

Zastanawia mnie jeszcze tylko jedna rzecz. Ze względu na to, że jednak mamy 18, a nie 30 drużyn, co powoduje, że będzie więcej lepszych graczy na kontraktach, czy nie podnieść np. salary nba sztywno o 10%.


Nigdy nie grałem w dynastyczną ligę, ale wiem że takowe w Polsce prężnie działają i mają podobną liczbę graczy. Może warto podpatrzyć te zasady od nich?