Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem co Mou ma w głowie, mając tylu zajebistych, kreatywnych zawodników, taki atak, takich obrońców i nie móc tego poskładać, co tam się musi dziać w ogóle w tym klubie, przecież oni powinni (na papierze) objeżdżać każdy klub w PL oprócz City.
#mecz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mave: mam takie wrażenie, że świat futbolu wciąż się zmienia a Mourinho pozostaje taki sam. Piłka nożna jest inna niż była jeszcze 5-10 lat temu, inni trenerzy się do tego dostosowali a Mourinho nie.
  • Odpowiedz
@RafiRK: No nie wiem, odpalony Martial, Rashford, Lukaku, Pogba potrafią czynić cuda na boisku, tylko Mou zabił ich potencjał. No jak #!$%@? można Pogbie kazać cofać się do obrony, Rashforda trzymać na ławie, Martiala też. Gdzie jest Sanchez w ogóle? Tzn. jego umiejętności, bo odkąd przeszedł do United to nie pokazał NIC. Do tego Mata i Herrera którzy #!$%@?ą na 200% w każdym meczu. Także skład maja świetny, ale potencjał
  • Odpowiedz
@emasele: co go w Hiszpanii zweryfikowało? Zobacz sobie że przed Mou to Real przez 7 lat z rzędu kompromitował się w 1/8LM, nie był wstanie rywalizować w lidze z Barcą od kilku lat. Może i nie wygrał z Realem LM ale zdobył upragnione mistrzostwo no i w LM za każdym razem dochodził do półfinału.

ja nie jestem fanem Mou ale on nawet w ostatnich latach gniecie osiągnięciami przegrywa Kloppa
  • Odpowiedz
@emasele: zostawił #!$%@? Real który rok po odejściu wygrywa w LM XD czy ty widzisz co piszesz? Piszesz jak janusz typowy, pewnie jeszcze napiszesz że Klopp jest obecnie lepszym trenerem niż Mou XD
  • Odpowiedz
@stillhet: Klopp lepszym trenerem od Mou? obecnie? jasne, Klopp przynajmniej nie obraża ludzi, własnego zespołu, dziennikarzy i nie zwala na sędziów i jakiś Homo forces na każdą jego porażkę.
  • Odpowiedz
@emasele: To jak jest lepszym trenerem to czemu nic nie wygrywa mając piłkarzy na takim samym poziomie? Nawet Wenger w ostatnich latach wciąga Kloppa nosem. Od przyjścia Kloppa do LFC
Wenger 2 xa Puchar Anglii 2 x Superpuchar
wypalony Mou puchar ligi, liga europy
Klopp 3 razy przegrane finały, 0 trofeów XD

co wiecej Klopp jest hipokrytą i kłamie w swoich słowach wiecej niż Mou XD
  • Odpowiedz