Wpis z mikrobloga

OŚWIADCZENIE

Na wstępie chcielibyśmy zaznaczyć, że poniższy wpis nie ma na celu wytworzenia kolejnej gównoburzy w szklance wody, piszemy ponieważ biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia czujemy, że potrzebne jest wam drodzy ACLigowicze chociaż małe sprostowanie jak to wygląda z naszej strony.

Jak pewnie zdążyliście zauważyć od pewnego czasu nasza wykopowa liga stała się obiektem ataków pewnej grupy osób które niegdyś były dość mocno związane z ligą. Objawia się to notorycznym tworzeniem nowych wpisów na naszym tagu #acleague, zakopywaniem naszych znalezisk, sianiem dezinformacji, wszelkich manipulacji na różnych tematycznych discordach (F1 Poland, republicofsimracers i inne). Sytuacja ostatnimi czasy przybrała na sile, prawdopodobnie ma to związek ze zbliżającym się startem nowego sezonu RetroWEK. Jest to sprzyjający moment dla naszej grupki hejterów na rozsiewanie wszelkimi sposobami negatywnego PRu, aby spowodować jak najszybszy odpływ kierowców z naszej ligi.

W związku z ww. wydarzeniami nie mamy zamiaru w żaden sposób brnąć w te zaczepki skierowane w naszą stronę. Mamy zamiar robić dalej swoje, tak jak potrafimy najlepiej. Najlepszym rozwiązaniem będzie ignorowanie tej grupy osób, które pomimo próśb nadużywają korzystania z naszego wspólnego tagu. Ze swojej strony możemy Was jedynie przeprosić za zaistniałą sytuację. Liczymy, że każdy jest w stanie sam ocenić zaistniałą sytuację i wyciągnąć z niej wnioski.

Jak to mówią - co nas nie zabije, to nas wzmocni - pomimo tego ciągłego hejtu jesteśmy jeszcze silniejsi i mamy jeszcze większą motywację aby działać na rzecz Waszą drodzy ligowicze i zapewniamy Was, że nie zrezygnujemy do końca a nawet mamy w planach dalsze rozwijanie ligi już nawet dalej niż sezon retro wek i kontynuację na nadchodzącej nowej platformie jaką będzie Assetto Corsa Competizione.

A na koniec życzymy Wam szerokości i przyczepności.


---------------------------------------------------
Powyższe oświadczenie zostało sporządzone oraz zatwierdzone przez administrację #acleague w składzie: TheSznikers, dj_sasek, RealAKP, pimpeek, takieklocki, Kinki

#assettocorsa #simracing #oswiadczenie
ACLeague - OŚWIADCZENIE

Na wstępie chcielibyśmy zaznaczyć, że poniższy wpis nie ma...

źródło: comment_HPkZVG10liAiVpJroCOh5b19GhTiOtd7.jpg

Pobierz
  • 15
@ACLeague wiem że polska scena simracingu została podzielona przez różne niesnaski, ale do #!$%@? wacława, trochę mniej jadu. Jak już doszło do rozłamu to niech każdy idzie swoją ścieżką nie wadząc drugim. Ja osobiście jestem w miarę nowym w tym środowisku, biorę udział w tej lidze jak i tamtej i jestem bardzo zadowolony z poziomu organizacji. Chcę aby nadal tak było, że dwie ligi na polskiej scenie są zoorganizownane w tak profesjonalny
@ACLeague: Oficjalne oświadczenie moderacji Discord F1Poland:

Administracja (PZM) oraz szeroki ogół userów serwera discord f1 poland stanowczo odcina się oraz nie ponosi odpowiedzialności za cząstkowe tudzież nieliczne wypowiedzi (konstruktywne czy też i nie) zasłyszane/przeczytane bezpośrednio na kanale simracing_ghetto, które bezpośredio uwłaczają/godzą w opinię wykopowej AC ligi czy też ROS czy innych.

Jeździjcie sobie gdzie chcecie i jak chcecie i proszę nie oceniajcie/oczerniajcie jakiejś społeczności przez pryzmat kilku userów siejących ferment. Pozdrawiam
@ACLeague: Szacunek za ten wpis. Myślę, że każdy kto ma choć odrobinę oleju w głowie sam dojdzie do wniosku, że wspomniane przytyki na ACL są pełne frustracji i jadu, a przy tym mają moc sprawczą uciążliwego komara bzyczącego nad uchem. Przykre, że przez te kilka zawiedzionych życiem osób dochodzi do takich sytuacji wewnątrz simracingowej społeczności, ale trudno też wymagać od wszystkich choć minimalnej dojrzałości. Ważne, że pomimo tego ACL ma się
@ACLeague: W podstawowych fundamentach ROS była, jest i będzie między innymi niezależność od wszelkich potyczek międzyligowych. Naszym celem jest promowanie ścigania ponad podziałami a nie dolewanie oliwy do ognia. Tym samym z łatwością przychodzi nam napisać że jak najbardziej odcinamy się od ewentualnych dezinformacji publikowanych na naszym discordzie przez wspomnianą garstkę i liczymy że żadna negatywna łatka nie zostanie nam i całej naszej społeczności przypięta przez pryzmat kilku użytkowników.
No i
Źle się patrzy na to, jak pasja, która powinna łączyć nagle staje się źródłem podziału na skutek konfliktu jakichś tam interesów. Niestety zawsze znajdzie się ktoś, kto jest w stanie zadać sobie trochę trudu. żeby innym uprzykrzyć życie, zamiast wziąć się w garść i pójść swoją drogą. To niestety świadczy o poziomie tych osób i o tym, że w pierwszej kolejności mają problemy sami ze sobą, i na skutek tego robią problemy