Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem z komputerem, może znajdzie się jakiś spec, który jakoś by pomógł?

Zrobiłem przeinstalowanie windows i odpiąłem dysk hdd ( wyskakiwał blue screen z info o problemie z pamięcią, stwierdziłem,że to wina HDD, ale teraz też mi się raz pojawił. Zainstalowałem system na SSD i wszystkie pliki tam są zapisywane. Lecz mam problem z grami. Podczas gier nie mogę wyciągnąć więcej jak 60FPS ( kiedyś było to około 200).
oraz często wyłącza mi gry ( Fortnite).

Czy jesteście w stanie mi coś doradzić?
Czy sformatować dyski i podłączyć HDD i na nim zainstalować system / gry?
Proszę o pomoc. Dla niektórych może wydać się to głupie ze względui na gry, lecz mam swój mały projekcik z tym związany i nie chciałbym go zaprzepaścić przez takie problemy. Trochę mnie to denerwuje,że dałem za zestaw 7 tysięcy i taki problemy wychodzą.

A może polecacie oddać sprzęt w ręce jakiegoś specjalisty? Jeżeli kupowałem sprzęt w morele, to czy powinni pomóc?
Sprzęt kupiony w marcu.

#pytanie #pytaniedoeksperta #komputery #pcmasterrace #informatyka #windows10
  • 2
@Szpenio win 10 - wyłącz DVR. To blokuje 60 FPS. Fortnite - pełny ekran w oknie, inaczej nie wiem dlaczego nie idzie więcej FPS. Wyłącz również synchronizację pionową na karcie graficznej. System na SSD, jakieś gierki w które często grasz też. Reszta syfu na HDD