Wpis z mikrobloga

Współlokatorka uznała, że nie będzie się ze mną dokładać do rachunków za internet bo ona i tak z komputera nie korzysta tylko jak już to w pracy to robi a w domu tylko telefonu używa więc czemu niby ma się dokładać.
Jak myślicie. Zmieniać hasło do wifi?
#logikarozowychpaskow
  • 166
  • Odpowiedz
@karczochh: nie chce się dokładać do rachunków to dlaczego ma mieć dostęp do internetu? Rozumiem, że ty białorycerzu byś za białogłowę jeszcze płacił, bo "ona tylko na telefonie z internetu korzysta" i stópki całował, bo ma dziurkę między nogami? Srsly?
  • Odpowiedz
@karczochh: nie chce się dokładać do rachunków to dlaczego ma mieć dostęp do internetu? Rozumiem, że ty białorycerzu byś za białogłowę jeszcze płacił, bo "ona tylko na telefonie z internetu korzysta" i stópki całował, bo ma dziurkę między nogami? Srsly?


@BlackDave: poważnie jesteś taki głupi i nie potrafisz zrozumieć co napisałem? Mówię tylko żeby jej wytłumaczył że w telefonie tez normalnie korzysta z netu. Ja #!$%@? wracaj do walenia pod
  • Odpowiedz
@karczochh: Dokładnie zrozumiałem co napisałeś kolego, zrozumiałem też w przeciwieństwie do Ciebie co napisał OP. Nie chce płacić, to niech zmienia hasło, z postu można wywnioskować, że różowa ma rozszczeniową postawę, więc zamiast się kłócić, to lepiej sprawić, że poczuje to na własnej skórze. Nie walę pod chińskie bajki, mam różowego, każdy kto się z Tobą nie zgadza musi być głupi i walić pod chińskie bajki? Współczuję Twojemu otoczeniu
  • Odpowiedz
  • 0
@rdy dużymi lejkami? Z tego co się orientuję to 10-15 gb u większości operatorów. Moze tmobile ma więcej
  • Odpowiedz
@ImHotarti: Idiotyzm. Albo nie korzysta wcale i nie płaci, albo normalnie płaci. Zaraz Ci powie, że ona się mało myje, więc za wodę też nie będzie płaciła. xD


O! To jest patent! @Shanny ma rację!

Mów, że się mało myjesz i nie będziesz się do wody dokładać! Potem to samo z ogrzewaniem: że tobie zimno nie jest, niech sama płaci :)
  • Odpowiedz