Wpis z mikrobloga

Fool me once, shame on you.
Fool me twice, shame on me.
Mówi wam to coś? Z racji że pod tagiem zmieniły się nastroje i pojawiła się grupa starych naganiaczy to muszę was ostrzec:
- Core 1.0 to nie SDK.
- Core 1.0 oficjalnie ma 13 miesięcy opóźnienia i od roku więcej ludzi pracowało nad marketingiem produktu którego nie ma niż nad samym core.
- Core 1.0 nie posiada dynamic fees a ich implementacja planowana jest z wersją 2.0 i wtedy można się spodziewać że platforma faktycznie będzie działać.
- Core 1.0, Hub 1.0, Lisk elements 1.0 i commander 1.0 to dopiero fundament na którym będzie budowane SDK.
A więc skąd ta pompa na lisku? Binance i yobit mają zamknietę portfele i będzie tak aż do uruchomienia core 1.0
Pamiętajcie że delegaci z niecierpliwością czekają żeby sprzedawać wam swoje liski na górce. Kupujcie z glową i nie zapomnijcie sprzedać z zyskiem. #lisk #kryptowaluty
  • 5
Pamiętajcie że delegaci z niecierpliwością czekają żeby sprzedawać wam swoje liski

A więc skąd ta pompa na lisku?


@Rihter: myślę że nieświadomie sam sobie odpowiedziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktos grubszy chce sie wyładować przed
- Core 1.0 oficjalnie ma 13 miesięcy opóźnienia i od roku więcej ludzi pracowało nad marketingiem produktu którego nie ma niż nad samym core.


@Rihter: Pamiętajcie że delegaci z niecierpliwością czekają żeby sprzedawać wam swoje liski na górce. Kupujcie z glową i nie zapomnijcie sprzedać z zyskiem

Calosc mozna strescic w tym powyzej hehe
Binance i yobit mają zamknietę portfele i będzie tak aż do uruchomienia core 1.0


@Tomek_Gda: No i najbardziej ineresi mnie ta kwestia Binance i yobit mają zamknietę portfele i będzie tak aż do uruchomienia core 1.0
@Rihter: A tak na serio to jestem swiadomy co sie na Lisku dzieje i jakie ma wady i jakie zalety. Kolejna pompa to projekt Madana warto to obserwowac, ale sadze ze kod maja solidny i mowie to jako totalny laik, jednak cos tama robili i nie jest to tylko moje zdanie bo juz kilka artykułów o tym było.
Dla mnie Lisk moze dyndac jak psu jajca - oby wszystko odbywalo sie