Wpis z mikrobloga

Boże ratunku mój ziomek z zespołu idzie na dwutygodniowy urlop. Handlujemy materiałami w budowlance (instalacje), a właśnie zaczyna się sezon na największe zakupy i terminy, terminy, terminy. Dodatkowo zaczynam sprzedawać jednemu #!$%@? gościowi XDDDD Gość, który nie dostał limitu kupieckiego na 120 tys,. a zamówił towar za 90 (jeszcze o tym nie wie XDDDD) Potrzebuje wsparcia duchowego bracia instalatorzy XDDDD Jak przekazał mi maila i zobaczyłem kolejne 100 nieodczytanych u niego to mi się zrobiło słabo () #zalesie #budownictwo #instalacjesanitarne
  • 9
  • Odpowiedz
@tabarok: a ja miałem właśnie kończyć urlop, to z różnych względów z niego zrezygnowałem, w sumie lepiej tak niż nagle #!$%@?ć się w kocioł XD
  • Odpowiedz
@dyszka: ja właśnie dostałem telefon, że jadę na delegacje bo 2 osoby decyzjne idą w tym samym czasie na urlop i radź sobie. Plus że przesłali chociaż maile co do zrobienia jest. Ale robote za dwóch kierowników trzeba zrobić tylko, że za wypłate jednego inżynierka
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@asasello większość podwyżek już za nami, z tego co kojarzę z kotłow Vaillant pojdzie chyba w górę. Ogólnie wrzesień to spora dawka promocji, największy ruch to i sprzedaż trzeba napędzić.
  • Odpowiedz
@dyszka jest szansa na obniżkę cen do tych sprzed wzrostu? Bo to co dzieje się na rynku okiennym to parodia. Ciągle ceny idą w górę. Czekam aż boom minie i ceny spadną bo budować się na górce to min 20-30 procent przepłacone.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@asasello raczej mało prawdopodobne żeby jakikolwiek producent zjechał nagle z ceną. Jedyna opcja jest taka, że dogadujesz się z dystrybutorem na ceny sprzed podwyżki, ale tylko wtedy kiedy obowiązują jeszcze stare. Nikt nie cofnie do starych cen, bo nikt na tym wtedy nie zarobi. Np. teraz sprzedawałem 70 grzejników, ale gość dogadany był z nami już w zimie, a podwyżka weszła od kwietnia. Jeśli masz potwierdzone takie zamówienie to producent w tym
  • Odpowiedz