Wpis z mikrobloga

Spyro Reignited Trilogy opóźnione - premiera przesunięta na 13 listopada.

To, że prace nad grą mają obsuwę, było wiadomo od ogłoszenia, że wymagany będzie day one patch, by zagrać w 2. i 3. część. Widać nawet z tym patchem jest ciężko.

Generalnie słaba data, będę zatopiony w RDR2, a Spyro mnie rajcuję i koniecznie chcę zagrać na premierę... (,)

https://blog.activision.com/t5/More-Games/A-Message-from-Toys-for-Bob/ba-p/10807365

#spyro #ps4 #xboxone #gry
Theos - Spyro Reignited Trilogy opóźnione - premiera przesunięta na 13 listopada.

...

źródło: comment_gh29QGXxL3fyO0NH0fCJhfslgvoGSFXH.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Theos: Niestety zamiast branza sie rozwijac, to odgrzewa wciaz te same kotlety. Jak z Crashem. Dla starszych to juz nie to samo co w latach 90, a na mlodych nie zrobi to zadnego wrazenie. Ot, kolejna platformowka. Takie grzebanie sie w klasykach dla mnie to porazka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Theos: rzygać mi się chce remasterami. Te gry są archaiczne i żerują tylko na nostalgii. Można w nie zagrać jak będą dodawane do Plusa ale na pewno nie warto ich kupować.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pendzoncy_jez a dla mnie to super sprawa i mnie to cieszy, uważam to za bardzo dobry kierunek branży. I pewnie sprzedaż podzieli mój głos. ;)

To jedna z najlepszych platformówek w historii. Do tego, za wyjątkiem oprawy graficznej, zestarzała się wyjątkowo dobrze. Zasługuje na odświeżenie.
  • Odpowiedz
rzygać mi się chce remasterami. Te gry są archaiczne i żerują tylko na nostalgii. Można w nie zagrać jak będą dodawane do Plusa ale na pewno nie warto ich kupować.


@Nizki: glos rozsadku. ale jak czytam pozostale wpisy to rece zalamuje. po co tworzyc cos nowego, jak ludzie poleca i kupia reemastera. nostalgia jednym slowem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@pendzoncy_jez ale czemu Ci się ręce załamują? Bo ktoś lubi grać w coś więcej niż raz, lubi do czegoś wracać? xd

Ludzie są nierozsądni, bo chcą wracać do ulubionych pozycji. Powinni przecież tylko grać/kupować/oglądać/czytać/itd. zupełnie nowe rzeczy. Super logika.

  • Odpowiedz
Tu chodzi o to, ze branze przyzwyczajacie do tego, zeby sie nie rozwijac i nie wymyslac nowego.
Ale spoko.
Dla mnie dzis Craash to gowno, ktore wylaczylem po godzinie grania i juz pewnie nie wroce :)
Do Spyro nawet nie podejde. Nie chce sobie psuc wyobrazenia z gowniarskich lat o tej grze. Takie gry mnie jaraly jak mialemn 12 lat.
Pozdro :)
  • Odpowiedz
@Theos Wielka szkoda, bardzo czekam na premierę a już nawet preorder mam zamówiony. Ale wolę poczekać i mieć grę bez bugów np.

@pendzoncy_jez Ale ja jestem dorosły hurr durr, nie gram w takie gry dla dzieci xD. Mówiłem tak jak miałem lat właśnie 12, by pokazać że ja to gram w te gry dla starszych, a dziś mnie nie obchodzi target gry, grunt że się dobrze bawię Polecam taki styl
  • Odpowiedz