Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że jedni z najbardziej aktywnych użytkowników #neuropa to są konta założone w tym samy czasie, zaraz po wyborach parlamentarnych? @pk347 @Xianist @Andreth. Konta skupiają swoją aktywność głownie na tagach politycznych, od początku skupują swą działalność na obronie "demokracji". Mimo to od jakiegoś czasu neuropa próbuje wykreować narracje jako to wykop był opanowany przez pisowskich troli.
#polityka #4konserwy
  • 10
@kulass: coraz więcej osób to widzi. Co mnie bardzo cieszy.
O dwóch z wymienionych już co nieco wiemy.
Wiemy też że są mocno zaangażowani politycznie. Moderacja na to pozwala.
Ten trzeci to chory z nienawiści do Polski i polaków zdaje się że ukrainiec. A jeśli nawet to polak to musi mieć smutne życie, że za swój cel do spełnienia uczynił dyskredytowanie wszystkiego co polskie.
1) zapomniałeś o mnie


Nie zapomniałem, założyłeś swoje konto 4 miesiące po wyborach a nie jak wymienieni przez mnie użytkownicy zaraz po wyborach, więc nie mogę Cie do tej listy dopisać.

2) a nie był?

Wiesz ja mam świadomość że na wykopie znajduje się masa politycznych trolli, i tych trolli mamy z jednej jak i z drugiej strony. Tylko nie rozumiem jak neuropa może tak chamsko sprzedawać narracje o politycznych trollach pis,
Ten trzeci to chory z nienawiści do Polski i polaków zdaje się że ukrainiec. A jeśli nawet to polak to musi mieć smutne życie, że za swój cel do spełnienia uczynił dyskredytowanie wszystkiego co polskie.


@Grubsztyk: Ja odnoszę wrażenie że ten trzeci to poseł Szczerba, nie wiem dlaczego ale ten użytkownik mi się z nim strasznie kojarzy.
@kulass Przecież masa pisowców też założyła konta chwilę po wyborach np. GoraluCzyCiNieZal1 albo pawelmikolajczyk313. Jestem jednym z tych narzekających na nadmiar pisowskich trolli, bo są głupsi i niestety jest ich więcej, a 4konserwy bez nich miały jakikolwiek rigcz. Ale widzę też platfusów po stronie neuropy.