Wpis z mikrobloga

Hej, mam słuchawki bezprzewodowe Bluedio T6 z wyjściem usb type c i jeśli bym chciał podpiąć je przewodowo to potrzebuję przejściówkę z usb type c na jacka 3.5 mm. Moje pytanie, czy może to być dowolna przejściówka tego typu (na przykład ta od UGREEN), czy może potrzebuje jakiejś specjalnej, która będzie przystosowana do słuchawek, bo ta którą zalinkowałem jest jednak pomyślana z myślą o telefonach (według opisu to nawet nie wszystkich).

#sluchawki #bluedio #audio
  • 11
@DfaX: siema, wybacz takie chamskie odkopanie wątku sprzed miesiąca... Jak się sprawują te t6? Zamówiłem j czekam na swoje... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fi9o: od razu napiszę, że nie jestem jakimś melomanem, a ze słuchawek korzystam raczej dość rzadko. Dźwięk jaki się z nich wydobywa mi się podoba. Oglądanie filmów na nich, czy też od czasu do czasu słuchanie muzyki jest przyjemnością. Bateria w nich trzyma bardzo dobrze i przy moim sporadycznym korzystaniu wystarcza spokojnie na dwa tygodnie. Jedyne do czego mogę się przyczepić jest to, że trochę cisną mnie w uszy i po
@DfaX: Cześć mam pytanie odnośnie przejściówki próbowałeś już podłączyć je po jacku jakaś przejściówką. Planuje kupić słuchawki ale nie wiem jak z przejściówkami. Drugie pytanie doświadczyłeś problemu że na bluetooth słabo grają podłączone do telefonu czy działają dobrze?
@aente123: przejściówki jeszcze nie testowałem, bo w sumie niedawno jakąś zamówiłem z Chin - za kilka złotych, żeby sprawdzić czy taka zadziała, ale jeszcze nie przyszła. A co do tego, że z telefonem działa ciszej to mam to samo. Ale to chyba we wszystkich tych słuchawkach tak jest. Kolega też ma te same i jemu też ciszej grają z telefonu niż z laptopa. Ale to z telefonu jest w zupełności ok,
@DfaX: jestem kolejnym odkopywaczem. Działa wspomniane przez Ciebie rozwiązanie?
Bo ja do słuchawek z gniazdem USB-C kupiłem kabel męski USB-C - męski minijack i chyba się przejechałem.
@KisielBB: przyszła mi ta przejściówka chyba w zeszłym tygodniu, ale niestety nie działa za słuchawkami. Jedyna różnica, że ja miałem męski USB-C żeński minijack. Prawdopodobnie trzeba jakąś specjalnie przystosowaną do tego typu słuchawek.