Wpis z mikrobloga

@banhart: Grafika może nie jest taka szałowa, ale ragdolle są nadal chyba najlepsze na świecie. Nie pamiętam gry, żeby po ustrzeleniu wrogowi kolana, ten nie mógł chodzić albo kulał na uszkodzoną kończynę :)
@banhart: Nie, klimat dalej ten sam :) grafika daje radę, aczkolwiek czasami widoczne są zwolnienia animacji. Słyszałem, że na X360 jest dużo lepiej w tej kwestii, ale nie miałem okazji widzieć tej wersji na żywo.
@MSKappa: w GTA 5 jest o wiele mniej szczegółow, sprawdź sobie porównanie na yt. Ale coś za coś - piątka chodzi o wiele płynniej na słabym sprzęcie. Jest to ładnie wyjaśnione. Mniej skryptów, mniej modeli, grafik i tak dalej.
@banhart kupilem jeszcze jak ogrywalem ps3 i sprzedalem bardzo szybko ze wzgledu na spadki fps. Lagi byly takie ze czasem noe szlo wycelowac o tak mnie to #!$%@? ze powiedziałem dość. Gta v przy tym chodzi jak marzenie. Katastrofa z tymi spadkami serio nir wiedzialem o co chodzi wszyscy sie jarali jaka to nie jest gra ale dla mnie tytul po prostu niegrywalny.