Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mirki i Mirableki,
piszę z anonima, bo wiem, że tutaj jest wiele moich znajomków,ale oni nie wiedzą, co się ze mną dzieje.
Otóż jestem przed 30 i nie mogę znaleźć stałej pracy. Od studiów pracowałam dorywczo, jakieś staże, krótkie umowy. Teraz mam umowę-zastępstwo i już moja poprzedniczka powiedziała, że wraca, więc zostaję z niczym. Rozsiewam wszelkie kontakty, prosiłam koleżanki o polecenie - nic. Wysyłam Cv- nic, a jeśli coś- to dostaje odmowy. Moje CV zostało "przetrzepane" przez wiele osób, poprawiane.Nic to nie daje. Na rozmowach jak mniemam wypadam źle. Próbowałam w firmie przeskoczyć przez 2 rekrutacje wewnętrzne - również nie dostałam stanowisk. Zaangażowałam rodziców, co już uważam za przesadę, ale musiałam. Jedyną pracę, którą dostałam SAMA to ta obecna. Wszystkie staże czy inne prace były załatwiane :( Od 3 miesięcy wysyłam i próbuję, nic to nie daje. Jestem zmęczona.
Jestem racjonalną osobą,ale coraz częściej mam "głupie" myśli, że mam pecha w życiu? jakieś fatum? :/
Zapytacie- no,ale teraz pracujesz? Tak,ale przed tą pracą byłam 7 miesięcy (!!) na bezrobociu, boję się, że to się powtórzy.
Już nie wiem co robić, bo te "rady" - zmień Cv, idź na kurs, naucz się innego języka,wyjedź do innego - już mi bokiem wychodzą...

Jak dobrze wypaść?? Chcę mieć w końcu coś stałego...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 5