Wpis z mikrobloga

Na tagu ciągle pojawiają się pytania o tytuły filmów, a ich wyszukiwanie jest trudne ze względu na banowanie kanałów, kasowanie filmów i późniejsze reuploadowanie ich przez członków społeczności pod innymi nazwami. Zrobiłem prosty arkusz, w którym będą zapisywane wszystkie filmy nagrane przez bohaterów sagi, a z filmów będą wypisywane główne tematy/słowa kluczowe/cytaty, co potem powinno pozwolić na łatwiejsze wyszukiwanie filmów przy użyciu szukajki.

Wystartowałem wczoraj (nie chce mi się oglądać filmów, które już widziałem), na razie jedynie uploadował Menel, więc nic ciekawego nie ma, ale jestem przekonany, że zauważycie przydatność tego arkusza wtedy, kiedy nitro na S17 wjedzie mocniej.

Tutaj link do arkusza: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1D8ogOWaqlce5wEdv0lXMKuNN0-c1gjXaUWAEMTGwsIw/edit#gid=0
#kononowicz
  • 3
@nswl015: Wszytsko by było ok, gdyby nie grupka stulejarzy m.in tu z wykopu, która zgłaszała kanał meksykano.
Można go nie lubić itp. ale takim frajerskim działaniem poszła się #!$%@?ć cała masa zajebistych ffilmów z naszymi bohaterami z S17. Reuploady są (jest ich niewiele), ale co z tego jak są rozsiane bo całej jutubie, ze zmienionymi nazwami .....