Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin

Marketing Manager - poinstruował mnie, że mam powrócić do konta @Amelcio - także wracam. Chodzi tutaj o rozpoznawalność i markę. W związku z powyższym marka @masternode została usunięta. Dodatkowo zaletą konta @Amelcio jest kilkaset osób które dodały mnie do obserwowanych.

Jednocześnie nie łamię regulaminu ponieważ konto @masternode - wskazałem administracji do usunięcia.
  • 15
  • Odpowiedz
zajebista marka, jak chcesz #!$%@?ć kasę, to słuchaj amelcia


@pikoka: serio uważasz że jak ja napiszę coś to należy być jak małpa i małpować moje inwestycje lub bez własnego rozumu inwestować w to co ja polecam? Nigdy nikomu ani nie nakazuje inwestycji w cokolwiek, ani nie sprzedaję nikomu żadnych kryptowalut. A jeśli ktoś jest małpą to robic to na własną odpowiedzialność. Gdy np bitcoinowcy pisali przy ATH Bitcoina kupować taniej nie
  • Odpowiedz
@Amelcio: ale ja cię nie winię że ktoś przez ciebie stracił kasę ty po prostu masz pecha, siedzisz w krypto od 2013 roku i #!$%@? z tego masz. tak samo ludzie którzy ciebie naśladują. głupich nie sieją sami się rodzą, selekcja naturtalna tu musi zadziałac
  • Odpowiedz
@pikoka: skoro tak uważasz że #!$%@? z tego mam ;) Tzn że działam prawidłowo. Pamiętaj że w długim terminie chwalenie się tym ile ma się BTC co robi Pawlo i inni w dłuższej perspektywie może zakończyć się atakiem terrorystycznym na takiego delikwenta i siłowym wymuszeniem. Mi to na rękę że każdy myśli że #!$%@? z tego mam :)

To że BTC nie da się ukraść gdy ktoś ma tylko w głowie
  • Odpowiedz
@Amelcio: dobrze zrobiłeś... marka Amelcio to marka przez duże M. Masternode Team miał potencjał, ale duże firmy zawsze najlepiej wychodzą sprzedając produkty pod swoją główną marką.

  • Odpowiedz