Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nikomu nie polecam Uniwersytetu znajdującego się na Śląsku (tak, dobrze się domyślacie o który to Uniwersytet chodzi) xD To jest bieda uczelnia, na której nie potrafią nawet zapewnić oprogramowania wykorzystywanego przez prowadzących przedmiot. Otóż dostałam zadanie wykonania sprawozdania z pomiarów aparatury wykorzystywanej na moim wydziale. Do wykonania sprawozdania konieczne jest użycie specjalistycznego oprogramowania danej firmy które czyta logi z tego urządzenia (złom na Windowsie 98 sprzed 20 lat). Oczywiście jak się okazało oprogramowanie to w wersji demo nie jest w stanie wygenerować potrzebnych wykresów i grafów oraz zapisać danych w innym formacie (nie ma żadnych cracków i tym podobnych, bo to oprogramowanie jest starsze od większości z was). Po kontakcie z prowadzącym dostałam informację że muszę się udać na wydział i znaleźć jednego z 2 prowadzących, którzy posiadają klucz fizyczny (w postaci pendriva...) i dodatkowo nie wiadomo czy nie są na urlopie. No #!$%@? mnie strzela, bo muszę się fatygować 200km żeby zrobić sprawozdanie, a następnie wysłać je na maila prowadzącemu który jest gdzieś za granicą. Czy to jest jakiś porąbany sen? Czy to się dzieje w XXI wieku? ( _) Do finiszu brakuje mi tylko tego przedmiotu, praca magisterska już gotowa i czeka na oddanie, lecz oddać jej nie mogę, bo konieczne jest oddanie wypełnionego ocenami indeksu (TAK, INDEKSU - PAPIEROWEGO) do dziekanatu xD Pozdrawiam cieplutko i nie polecam.

Z wiadomych przyczyn unikam szczegółów

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 6
@Flutter_M_Shydale: Chodzi jej o to że musi użyć oprogramowania które nie jest sponsorowane przez uczelnię i, jak się domyślam z wpisu, nie za bardzo jest możliwość zakupu. Zresztą znam ten ból. Norma w Polsce. Sprzęt sprzed epoki i oprogramowanie koniecznie też. Problem pojawia się wtedy kiedy trzeba coś zrobić na już xD
@wyznacznikmacierzy: Powiedz to mojemu prowadzącemu który wysyłał nam zadania w pdf. Oczywiście też coś w stylu posta OPki.