Wpis z mikrobloga

@superbzium:
Też myślałem, że angielski, bo nawet w opisie okazji na pepperze od razu o tym wspomnieli ale o dziwo mi ściągnęło w wersji z napisami PL.

Nie wiem czy miałem fart czy to jednak normalne, ale trochę byłem w szoku jak mnie od razu przywitało menu po polsku. Odpaliłem na chwilę i podpowiedzi, dialogi wszystko PL :-k
@szakur: Ściąganie odpalałem na tureckim, ale nie wykluczam, że byłem też zalogowany na polskim, bo najpierw kupiłem Horizona na sprawdzenie czy w ogóle przejdzie. Przeszło, ale potem nie mogłem kupić GoWa, bo wyskakiwał błąd z kartą, więc w międzyczasie już ściągałem HZD i walczyłem z kupnem GoW. W końcu się udało, ale opcję download all GoWa wybierałem jeszcze na koncie tureckim.
@szakur: Tak. W sensie też tylko napisy. Horizon to w ogóle od razu po odpaleniu był ustawiony na polski język, aczkolwiek wyświetlił całą listę napisów do wyboru, ale tylko kilka wersji audio. No i ten prolog na początku przed pojawieniem się menu gry też wszystko z napisami pl.

A przez stronę to mi nic nie chciało przejść. Zawsze ten sam błąd, a jedyna różnica była taka, że czasami do autoryzacji mi