Wpis z mikrobloga

Ej, Jak się jest zupełnie nowym graczem zaczynającym od zera to warto na starcie kupować tego bfa, czy lepiej sam abonament, a dodatek dokupić później? Nie będę w czasie levelowania czuł, że gram w niepełny produkt? Tzn., będę sobie grał, a na 50 poziomie wyskoczy mi okienko z napisem "tutaj powinna być nowa treść gry, ale nie kupiłeś do dodatku, więc możesz sobie tylko popatrzeć, plebie". Z tego co rozumiem, to nowa zawartość jest dostępna tylko dla ludzi z max levelem, a z tego automatycznego awansu i tak nie mam zamiaru korzystać.
#worldofwarcraft #wow
  • 7
@TommQ jak maez $$ to od razu polecam bfa boostanac cos (dostaejszz 1x boost chara do 110lvla) i mozesz zaczynac nowy content
Na poczatek duzo skilli ale 2 filmik na YT i ogarniesz, szybko sie nauczysz a na kolejne postacie od 0 bedziesz miec duzo czasu
@Mentosowy: Właśnie taki jest plan ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@pan_filutek: Właśnie z $$ u mnie ten moment jest średnio, bo ostatnie 4 wypłaty wydałem na nowego kompa, a chcę jeszcze mieć trochę hajsu na jedzenie. Z boosta jak pisałem nie chcę korzystać, bo na początek chciałbym pochodzić sobie po świecie, popatrzeć i po kolei wszystko w swoim tempie ogarniać. I dzięki za invite, z chęcią dołączę.