Wpis z mikrobloga

wczujcie sie w to:
2008, budzisz sie o 7 rano myslisz k---a zaspalem do szkoly ale nie bo są wakacje, słońce wdziera sie do mieszkania przez okna a ty włączasz telewizor i oglądasz Mango przez następną godzine. Bo rano w telewizji nie ma nic innego niz mango. przelaczasz na cartoon netwoork i ogladasz atomowki i ed edd & eddy. usypiasz budzisz sie o 11 idziesz do miejscowego sklepu po platki do mleka i je w---------z. Ehhh chcialbym cofnac sie do czasow gdy zycie nie bylo takie z-----e
#gownowpis #mood #gimbynieznajo #vaporwave #nostalgia
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biauywilg: tia super mozliwosci i decydowanie o sobie. 25 dni w roku, bo przez reszte trzeba zapieprzac na swojego pana, a jak ma sie wlasny biznes to pierwsze lata nawet mniej tego urlopu i wiecej stresow/obowiazkow.
  • Odpowiedz
@Dead_Inside zawsze można pracować w miejscu które się lubi. Wydawać pieniądze na co się chce, robić to się chce w czasie wolnym. Zmienić pracę. Cokolwiek. Nikt nie każe nikomu mieć własny biznes. Dla mnie w porównaniu do czasów dzieciństwa to teraz zaczęło się życie, ale pewnie zależy od tego kto jakie miał te młodzieńcze lata, bo ja szczerze mówiąc nienawidziłam ich.
  • Odpowiedz
zaczęło się życie, ale pewnie zależy od tego kto jakie miał te młodzieńcze lata, bo ja szczerze mówiąc nienawidziłam ich.


@biauywilg: tez mi to przeszlo przez mysl i to chyba konczy dyskusje. moje mlodziencze lata byly zajebiste, nalozylo sie wiele rzeczy + w domu mialem luz, az za bardzo. i dlatego teraz irytuje mnie odpowiedzalnosc, obowiazki i mniej wolnego czasu
  • Odpowiedz