Wpis z mikrobloga

@v1lk: no jestem duzo bardziej poza kontrola zeby wystawiac gdziekolwiek opinie komukolwiek xD i ewidentnie poziom wyzej od ciebie bo nie mowie ze jestes prawiczkiem z gamingowym sprzetem za 5k ktory lubi sobie podbijac ego kupowaniem gier jakby to bylo conajmniej forum.gry-online.pl
@snuwple1 auto też byś ukradł pewnie, albo kasę znajomemu. Takie złodziejskie nasienie to plaga.

Do roboty idź, zarób, odłóż nie wiem w dupie to mam, ale kradzież to kradzież, i takich ludzi się nie szanuje bo na to nie zasługują.

Ktoś poświęcił czas, siłę żeby coś stworzyć A takie dziwadła jak ty uważają że wszystko należy się im za darmo należy bo nie mają kasy.

Nawet mi Cię nie żal bo wiem
@snuwple1 nie mam żadnych, wszystko na dyskach.

Goń się złodziejaszku, zwykły polaczek bez perspektyw. Poczekam aż dodadzą znalezisko z twoim ryjem na głównej, z podpisem o złodziejach. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Poza tym sam się przyznałeś, do przerabiania, ściągania i używania gier.

gardzę Tobą zlodzieju
@snuwple1 na szkole zarobiłem sam nikt nic mi nie dał, nauczyli mnie w domu szacunku do pieniędzy i ciężkiej pracy, stąd mam co mam A Ty mimo że pracujesz i zarabiasz 2k to szkoda ci na grę wydać 200zl

Kto tu jest #!$%@??

Nawet cwaniak nie jesteś, co najwyżej głupi ogórek.

A moja samoocena ma się dobrze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pobierz v.....k - @snuwple1 na szkole zarobiłem sam nikt nic mi nie dał, nauczyli mnie w domu...
źródło: comment_11is3xb3ndNnUuLnGk2C3isP7gNd4I2t.jpg
@v1lk: wiesz ze twoje bardzo blyskotliwe obelgi nie ruszaja mnie w ogole, lataja mi kolo #!$%@?

jedyne co mnie tu #!$%@?, to sposob w jaki sie wypowiadasz - reprezentujesz najnizszy gownopoziom rozumu i godnosci czlowieka, a do tego jestes nadentym wykopkiem
@snuwple1

@v1lk: wiesz ze twoje bardzo blyskotliwe obelgi nie ruszaja mnie w ogole, lataja mi kolo #!$%@?


jedyne co mnie tu #!$%@?, to sposob w jaki sie wypowiadasz - reprezentujesz najnizszy gownopoziom rozumu i godnosci czlowieka, a do tego jestes nadentym wykopkiem

Bo #!$%@? mnie że tacy ludzie jak ty kradną, nie płacą za usługi za które płaci większość normalnych ludzi, jesteś jak tasiemiec albo inny pasożyt, z różnica że społeczny.