Wpis z mikrobloga

@v1lk przykro mi ale chyba i tak niepokladales we mnie duzych nadziei, wiec wracaj do swoich codziennych 3 dobrych uczynkow, kup jakas indiegierke i retrogierke w promocji a potem powiedz babci co robiles caly dzien
  • Odpowiedz
@snuwple1 kupuje używane, czekam po premierze jak tanieją i wtedy sobie kupuje. Tanio i przyjemnie.

Nadzieję mam zawsze, każdy chyba ma, nic do Ciebie nie mam osobiście tylko do piracenia i tyle. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziobro2 używane? Pewnie że tak, w każdym chyba większym mieście jest komis, najczęściej tam zaglądam. Ale mam też w okolicy Goods4You oraz GameMania i tam chodzę, gry oryginalne w pudełku z gwarancją rozruchową od 1€ do 20€ w pakietach lub bez, zależy czego szukasz.

A tak z nowości to wolę wersje cyfrowe, mniej napęd zużywam A konsola i tak śmiga elegancko (ps4 pro, w zeszłym roku kupiłem, niestety bez gogli vr
  • Odpowiedz
remake, tak o tak.

Większość myśli że wystarczy dodać taka opcję do konsoli i będzie można grać, A prawda jest taka że trzeba część gry przerobić żeby chodziła płynnie, poprawić grafikę i sam kod źródłowy.


@v1lk: Wciąż jest to port a nie remake
  • Odpowiedz
Opłaca się, ceny nie są wysokie. Kwestia znalezienia sprawnego egzemplarza.

Warto jednak pomyśleć o interesujących Cię grach. Może będą wersje na PS3 z HD collection, na którą jest znacznie większy wachlarz gier?
Do starszych tytułów tylko emulator da radę.

Na PS4 nie zagrasz w starsze gry, a i różnica cenowa jest duża do PS2/3.
  • Odpowiedz
Na PS Store jest dużo gier z PSX i PS2, które można odpalić na PS4. Sprawdź sobie czy jest wszystko , co cię interesuje i lepiej zainwestować wtedy w PS4 ( )
  • Odpowiedz