Wpis z mikrobloga

Jaki procent dziewczyn dajecie w prawo? Zainstalowałem dzisiaj to gówno, minęło 7 godzin i mam jedną parę. Zastanawiam sie czy nie daje za mało w prawo bo zdjęcie moim zdaniem mam dobre. Ile dajecie w prawo? Nie prowadziłem dokładnych statystyk ale wydaje mi się że prawo dawałem między 10 a 20% - nie za mało? Bo jak mowilem zdjecie jest w porządku. Opis mam na jedno zdanie, ale też raczej ok. W sumie nie chciałem dawac opisu bo większość dziewczyn nie ma, ale pomyślałem że to może delikatnie zwiększyć szanse. No wiec ile mieliscie par w ciagu pierwszych kilku godzin i ile dajecie w prawo?
#tinder
  • 16
@xavier11: ja nie mam tindera, ale.ci jakiś czas chłopaki tu dają wyliczenia i sobie z ciekawości czytam o algorytmach - poszukaj na tagu, bo widziałam całkiem konkretne algorytmy opisane kilka dni temu.
Wydaje mi się te, ,że jak już kogoś raz odrzucisz, to nie powinien się pojawiać, chyba że założy nowe konto...
Teraz trochę pocisnąłem więcej w prawo, zobaczymy co się stanie. Jak po 24h od założenia konta będę miał jedną pare to trzeba to bedzie odinstalowac :D