Wpis z mikrobloga

przestań gadać bzdury, podaj mi jeden przypadek zbanowanego konta bo ktoś kupił grę przez VPN. Ten przepis na steam jest martwy i można kupować ile się chce.


@GlobalEliteShop: Czytałem o paru takich kontach, tak na polskich jak i zagranicznych forach. Ale fakt, to wyjątki (przeważnie mieli całą masę gier aktywowanych przez VPN), przeważnie znikają po prostu same gry (a takich przypadków JEST OGROM).

No ale nie dziwie się, że kluczykownia z
@Hipokryzja_Wykopu: Ale ja sprzedaje tylko legalne gifty z polskiego regionu, ba VPN to moja duza konkurencja bo sa tansze i ludzie czesciej je kupuja. Wiec jak widzisz moja wypowiedz dzialala na moja niekorzysc, ale nie bede przeciez sciemnial.
@emp3: Dzieki kolego z konkurencji ;)
@emp3: @GlobalEliteShop:

To tym bardziej nie rozumiem czemu twierdzisz, że za to nie ma bana (i to nawet na całe konto).

Przeważnie leci tylko sama gra, ale też nie zawsze. Problemy zaczynają się gdy ktoś korzysta z tego notorycznie.
Ile ja już płaczliwych postów na forach o to widziałem :)

Sam czasem sobie skaczę do Azji żeby wcześniej aktywować grę już kupioną w PL/NL - na to steam zdaje się
@Hipokryzja_Wykopu: Bo nie widzialem nigdy ani jednego przypadku usuniecia gry. Moj kolega sprzedal tego powyzej 10 000 sztuk, nie mial ani jednej reklamacji ze gre usunieto, mi tez sie z 1000 zdarzylo sprzedac kiedys - tez brak jakiejkolwiek reklamacji. Nie spotkalem tez nigdy osoby ktorej by usunieto taka gre, tylko zawsze ze ktos gdzies cos czytal ;) O zbanowaniu konta nawet nie chce rozmawiac bo to po prostu sie chyba jeszcze
Bo nie widzialem nigdy ani jednego przypadku usunięcia gry. Masz to nawet ładnie w ich regulaminie napisane.


@GlobalEliteShop: Widziałem wiele takich przypadków. Ale na konta ludzi raczej się nie logowałem nie sądzisz?
Problem polega również na tym, że steam nie usuwa tego od razu.

Nie widzę sensu dalszej dyskusji. (nie bierz tego jakoś do siebie, ja wiem że usuwają ty że masz kolegę co nie miał reklamacji - strata czasu.)
Czytałem o paru takich kontach, tak na polskich jak i zagranicznych forach. ;Widziałem wiele takich przypadków.


@Hipokryzja_Wykopu: tylko dopytam jeszcze. Widziałeś notkę z informacją, że gra aktywowana w regionie innym niż aktualnie przebywający użytkownik została usunięta?
#!$%@? co wy gadacie, że jest ban kupowałem csa już 10 razy i aktywowałem przez vpna i na żadnym koncie nie ma bana do tej pory.