Wpis z mikrobloga

Nabijacie się z #zakazhandlu a mi serio przydałby się teraz sklep budowlany, bo wynajmuje mieszkanie 10letnie w którym sporo rzeczy ostatnio się po prostu sypie. Śpisz rano w łóżku a ono pęka gdy próbujesz się podnieść.

To już drugi raz ale w innym miejscu. Dla informacji ważę jedynie 75kg.
K##$ w dupę z tym zakazem handlu....

#niepozdrawiam
Pobierz D.....s - Nabijacie się z #zakazhandlu a mi serio przydałby się teraz sklep budowlany...
źródło: comment_i81BkQjqS3axnVw8iOrBAdSu4v1FKBAQ.jpg
  • 17
@dziabarakus
@v1lk no ale nowe łóżko kto powinien kupić ja czy wynajmujący skoro wg umowy je zapewnia.

Przykrecilem z powrotem te same listwy na wkręty i trzyma.
@PrawdziwyRealista piękno Mirko w czystej postaci. Dałem już radę

Zrobiłem dokładnie to co prawdopodobnie ktoś kto tu mieszkał przede mną. Odkryłem że te listwy od spodu w paru miejscach są wzmocnione wkrętami. Przykrecilem te z powrotem i też wzmocniłem. To łóżko jest tak stare że
@Dyktus A życzę z całego serca żeby się udało, własny kąt to super sprawa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ale o łóżko i tak warto zsapytac, żeby nie było też na ciebie że zniszczyłeś to najlepiej zgłosić i spokój ʕʔ
@v1lk zgłosić zgłosiłem ostatnim razem w odpowiedzi dostałem paragraf z jakiegoś kodeksu że część napraw leży po stronie lokatorów. No niby tak ale widzę że to łóżko nie pierwszy raz się urwało i jest stare więc ()
@Dyktus: oho już widzę jak cię dodają do hehe ŚMIESZNYCH memuw z maupom bo hehe urwało mu się łóżko i płacze że nie ma jak kupić bo zamknięte #!$%@? #!$%@? debil na PiS nasz kochany pluje.

Też chciałem coś dzisiaj w ogrodzie zrobić, nie zdążyłem wczoraj kupić żyłki nowej do kosy no i sobie siedzę i patrzę jak gąszcz rośnie w najlepsze. ##!$%@?