Wpis z mikrobloga

Mircy pomocy. Zastanawiam się nad wymianą telefonu. Obecnie użytkuje Iphone 5S i jestem zadowolony. Mimo wieku tego telefonu, jedyne co mnie w nim uwiera to dosyć mała pojemność baterii. Myślę nad przesiadką z IOS na Androida, ale mam trochę złe wspomnienia z mojego poprzedniego telefonu na tym systemie, ponieważ strasznie się zacinał i wolno to wszystko pracowało.
Jak to teraz wygląda z Androidami w porównaniu z IOS, w którym praktycznie nie miałem żadnego zacięcia czy buga ?
Wstępnie myślałem nad zakupem Samsunga Galaxy S7/S7 Edge albo Iphone 7. Jakieś plusy/minusy co do Samsunga ?
#android #ios #iphone #samsung #smartfon
  • 7
  • Odpowiedz
@StarszyOgnioMistrz: Jeżeli coś z androidem to tylko One Plus 6, ludzie mają telefon po 6 miesięcy i mówią, że działa tak jak dopiero co wyjęty z pudełka w przeciwieństwie do reszty konkurencji na androidzie.
A jak coś z iOS to warto poczekać na tego iPhone 9 z LCD, ma to być tania opcja dla mniej wymagających.
Bo raczej iPhone X będzie zbyt daleko, chyba że interesują cię iPhone 6s i 7,
  • Odpowiedz
@Stalker094: Czego nie rozumiesz? Powiedział, że One Plus z Oxygen OS jest lepszy od Samsunga i ich nakładki.

Ty tylko czasami mylnie nie porównuj sobie czystego androida na Xiaomi Mi A2 do One Plusa, bo tutaj podzespoły robią dużą robotę.
  • Odpowiedz
@Rycerz_Klatki_Schodowej: OxygenOS jest bazowany na cyanogen modzie który jest w zasadzie nieco bardziej rozbudowaną wersją zwykłego androida. To co próbuję powiedzieć to to że oxygenOS jest bardzo zbliżony to zwykłego androida, i ten przykład był imo nietrafiony.
  • Odpowiedz
  • 1
@StarszyOgnioMistrz Mam S7 Edge od ponad roku. Działał cudownie - bateria (3600 chyba) trzymała bardzo długo i szybko się ładowała, a sam telefon działał bardzo płynnie i nigdy mi się nie zawiesił. A to wszystko do czasu aktualizacji Androida do Oreo. Pojawiały się krótkie przecięcia, może sekundowe, ale po dwóch czy trzech poprawkach systemu coś się poprawiło. Telefon możesz kupić, powinien być tani, z dobrym aparatem i baterią, ale przynajmniej na razie
  • Odpowiedz