Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ponieważ temat #tinder przewija się nieustannie, zdradzę wam sekret waszego braku powodzenia w tej aplikacji randkowej, panowie.
Zajrzałam tam kilka razy i diagnoza jest prosta i oczywista:

Jesteście cholernie zapuszczeni, żeby nie powiedzieć - obleśni.

Jak to wygląda?
Piwne brzuszki przed trzydziestką, wskazujące na to, że aktywnością fizyczną mieliście do czynienia ostatnio na w-f w liceum, a wasza dieta to głównie gotowe dania i Argusy.
Opuchnięte zaczerwienione twarze (tak, widać od razu, że lubicie zabalować zbyt często!).
Byle jaki zarost, ani gładko ogolona twarz, ani zadbana broda.
Fryzury sugerujące, że strzyże was matka. Włosy, które po prostu są na głowie, więc jakoś tam je sobie ścinasz. Przeważnie szpecą, a w najlepszym razie niczego nie poprawiają.
Ciuchy pamiętające początek XXI wieku.
Zaniedbane uzębienie.
Najgorsze: byle jakie zdjęcia, które pokazują wyraźnie, że wam się nie chce. Nie chce wam się zadbać o siebie, ani nawet o to, żeby dobrze wypaść na tej fotce. Zdjęcia z brzuchem na wierzchu i browarem w dłoni, z jakiejś imprezy z czerwoną twarzą, nieumiejętne selfie zniekształcające twarz do granic możliwości.

Z tych zdjęć bije zaniedbanie, niezdrowy tryb życia, flejtuchowatość, lenistwo, brak jakiegokolwiek smaku, po prostu syf w każdej dziedzinie życia. Osoba, która tak się prezentuje, nie jest materiałem nawet na jedną noc.

I zauważcie - nie mówię tu o wzroście ani twarzy. To, co wymieniłam, to są rzeczy, które można zmienić.

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 18
MętnyWarchlak: Powiem tak, zwiedziłam prawie całą Europe i Polacy wypadaja bardzo słabo na tle innych narodów. Taka prawda nie ma się co oszukiwać. Tak się Polacy smieją np. Ukraińców czy Rosjan a tam mężczyźni, nawet ci przeciętni, wygladają o wiele lepiej od przeciętnego Polaka, nie mówiąc juz o Włochach czy Francuzach. Wegrzy bardzo kulturalni i sympatyczni, Słowacy mili i weseli. No można by tak wymieniać długo. A Panowie z Polski? Przeciętne
Ona: Haha, wykopki boli tyłek że zwróciło się uwagę na normalną rzecz XD Sami oczekują wypięknionej laski z dużym biustem, najlepiej takiej co zrobi obiad, posprząta i będzie im dawała na każde życzenie, ale jak kobieta wspomni że niektórzy faceci obleśnością zniechęcają do kontaktu to ohohoho wielka dama sama pewnie wygląda gorzej :D Jesteście żałośni, zamknięci w klatce idiotycznych przekonań z internetu, do tego chamscy i zakłamani, tacy co narzekają że