Wpis z mikrobloga

@kasaqwerty: Oczywiście że to możliwe - odstaw ją najlepiej na miesiąc albo dwa - ciężko wytrzymać na początku ale po 2-3 tygodniach sam zobaczysz, że masz więcej energii bez niej. Inna sprawa, że po odstawieniu kawki na 2 miesiące jak do niej wrócisz w mniejszej ilości będzie dopiero dobrze smakować ;)
  • Odpowiedz
Oczywiście że to możliwe - odstaw ją najlepiej na miesiąc albo dwa - ciężko wytrzymać na początku ale po 2-3 tygodniach sam zobaczysz, że masz więcej energii bez niej. Inna sprawa, że po odstawieniu kawki na 2 miesiące jak do niej wrócisz w mniejszej ilości będzie dopiero dobrze smakować ;)


@Soko_l: Też tak mi się wydaję właśnie. Bo zacząłem ostatnimi czasy pić tę kawę w taki patologiczny sposób. Wiem ,że
  • Odpowiedz
@kasaqwerty: Ja kilka razy miałem tak, że na pewno piłem jej dużo za dużo - może nie aż tak jak Ty. Dlatego fajnie raz na jakiś czas zrobić sobie od takich rzeczy ' detox ' - pomaga, a dwa smakuje potem dużo lepiej jak się do niej wraca (do 1-2 dziennie a nie 10 :D)
  • Odpowiedz
Możliwe że to od kawy, też pije dosyć sporo (może nie 6 kubków ale ze 3 i sypie kawe w takiej ilości że większość po zalaniu to kawa a nie woda) i zauważyłem że dosyć ciężko idzie mi skupić się na jednej czynności, a kawa nawet mocna działa na mnie jakieś 20 minut i pozostaje samo rozdrażnienie.
  • Odpowiedz
A niestety niby odstawienie wydaje się proste - przecież to tylko kawa, ale ból głowy gdy nie wypije jest nie do wytrzymania.
  • Odpowiedz
a kawa nawet mocna działa na mnie jakieś 20 minut i pozostaje samo rozdrażnienie.


@l3g1t: No właśnie mam to samo, puls mam cały czas taki sam, energii też mi nie przybywa, tylko narasta rozdrażnienie i niemożność skupienia się na czymkolwiek. Miałem wieczorem poczytać książkę, ale przeczytam stronę i kompletnie nie pamiętam co przeczytałem i dałem sobie spokój.
  • Odpowiedz
@kasaqwerty: kawa to uj, walnij sobie czystą guaranę, speed na min. 12 h :D. Testowane na sobie, po 4 dniach, po pół łyżeczce, wole kawę :D. A tak btw. jak pijesz dużo kawy, to pij dużo wody, bo kawa odwadnia, a z tego moga być stany lękowe, co do magnezu to mit :D. Pzdr
  • Odpowiedz