Wpis z mikrobloga

Nic nowego.


@Innos96: Ten kawałek jest zwyczajnie średni, ale na litość boską #!$%@? mać, oni grają od 30 lat, ktoś poważnie liczy na to, że będzie jakiś przełom? Oni pewnie robią to juz po prostu hobbystycznie i dlatego, że hajs z kontraktu, Deicide to było srogie #!$%@? do Serpents of The Light (21 lat temu), teraz po prostu jest. Mam zajebisty szacunek tak czy inaczej, bo żyję 33 lata na tym
  • Odpowiedz
@Innos96: Panowie, czego się spodziewaliście, okrętu? W death metalu się nie da wymyślić nic nowego. Musiałby Chuck Schuldiner żyć i nagrać nowy album, ale wtedy wszechświat by eksplodował, bo w 4 wymiarach sie nie da nic lepszego pomieścić.
  • Odpowiedz
  • 0
@YouCanCallMeAl nie mam zamiaru kogokolwiek przekonywac. Po prostu śmieszy mnie gadanie metalowych laików, ze juz nic sie nie da wymyslec, bo albo nie chce im sie szukac nowych rzeczy albo nie do konca sluchaja to co slysza.
Wychodzi w #!$%@? dobrych plyt codziennie, tylko trzeba przestac byc #!$%@? i sie poswiecic i przesluchac sto albumow zeby znalezc ten jeden.
  • Odpowiedz
  • 1
@YouCanCallMeAl to chyba zalezy co kto szuka w muzyce. Ja raczej podchodze do tego tak, ze cannibal corpse to cannibal corpse i oni maja grac ciagle tak samo, tak jak obituary, deicide itd.
Ale znajduje tez duzo nowych zespolow, ktore nie sa jakims przelomem, ale graja duzo duzo ciezej, szybciej od tego co wymieniles.

Dlatego uwazam, ze death metal ciagle jest ciekawy.

I moim zdaniem dalo sie wymyslic w death metalu cos
  • Odpowiedz