Wpis z mikrobloga

@un7nown: a ja czuję, że będą 3 punkty - mam wrażenie, że cały hejt i dramę nakręcają media, bo wicemistrz kraju zrobił tylko jedno realne wzmocnienie. Wicemistrz kraju, w sezonie w którym ani Arsenal ani Chelsea nie będą realnym zagrożeniem dla TOP4. Nie przypominam sobie sezonu, w którym skład TOP4 był tak łatwy do przewidzenia, bo w tej chwili nikt mnie nie przekona, że Chelsea i Arsenal realnie powalczy o czwórkę.
@un7nown uwielbiam ten optymizm w kibicach United xd Arsenal dolozyl paru solidnych graczy do gownianego składu i zmienil trenera pierwszy raz od 20 lat wiec na pewno będą realnym zagrożeniem, nie to co #!$%@? United, które tylko wzmocniło juz i tak bardzo dobry skład (inb4 to ze graja #!$%@? nie oznacza, ze sklad jest slaby xd)
@vinmcqueen Ja jestem zdania że City i Liverpool po ostatniej ofensywie transferowej mają TOP4 w kieszeni. Walka o pozostałe dwa miejsca rozegra się pomiędzy klubami z Londynu i Manchesterem Murarza. W Arsenalu i Chelsea jest powiew świeżości w postaci nowych trenerów i zawodników. W United i Tottenhamie - stagnacja. Sezon pokaże która z obranych przez wspomniane kluby dróg okaże się właściwa.
@Ostrzewtlumie: miałem cię zjechać, że pisząc pod "swoim" tagiem w zasadzie nie muszę z tobą dyskutować i niczego ci udowadniać, szczególnie kibicowi wywołanego klubu, bo dyskusja i tak będzie mocno subiektywna z każdej strony, ale teraz zauważyłem, że OP pisał też pod #premierleague więc czuję się niejako zobowiązany do podjęcia dyskusji. OK, wróciłem właśnie z pracy, za oknem zanosi się na burzę, powoli zapinam pasy przed startem meczu - możemy podyskutować.
@vinmcqueen: Kurde szacun za taką ścianę tekstu, tego się nie spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie odniosę się do argumentów dotyczących Arsenalu ponieważ nie za bardzo się interesowałem ich transferami ale jeśli już mam coś krótkiego napisać to może zajmą max 4 miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do reszty, jak dla mnie Chelsea ma szanse na top4, a nawet top3 ale nie
@Ostrzewtlumie: w sumie to nie planowałem takiej ściany tekstu, wyszło w trakcie pisania

City i Liverpool na papierze to (niestety) odpowiednio numer 1 i 2 w tym sezonie. Liczę, że United powalczy ponownie o v-ce mistrza, ale Liverpool wzmocniło newralgiczne pozycje i poszerzyło kadrę co sprawia, że są w stanie walczyć w lidze i rotować składem. Mimo tego, wydaje mi się, że wciąż nie będą punktować tak regularnie jak będzie to