Wpis z mikrobloga

@Amestris są apki na androida w których możesz budować własne układy elektryczne i patrzyć np jak w nich płynie prąd. Do projektów w 3D IMO solid jest w miarę dobry, ale jak robisz rysunki 2D to do tego dużo bardziej polecam AutoCAD
  • Odpowiedz
@Amestris:
Do 3d: SolidWorks/Inventor są proste na start (i w zasadzie bez większej różnicy - rysowałem w jednym i drugim i moim zdaniem mają praktycznie takie same możliwości i przerzucenie się z jednego na drugi to kwestia kilku dni), jak chcesz coś trudniejszego to NX, a jak jesteś masochistka to Catia :)
z darmowych to możesz sobie poklikać np. w autodesk fusion360 -to lata świetlne do NX'a ale nie jest b.źle
  • Odpowiedz
  • 0
@Boski_Zigolo
@StaraSzopa To ogarnę sobie najpierw to za free. Dzięki :D
@temokkor O proszę, nawet nie pomyślałam o aplikacjach. Niestety mój telefon nie nadaje się do aplikacji i spokojnego użytkowania. Niedługo będę go wymieniać to wtedy ogarnę. A aplikacja może być lepsza, bo mogę jej używać wszędzie jak mam chwilę, a nie włączać kompa. Dziękuję bardzo ;))

@UrimTumim Chyba najpierw spróbuję tych łatwych. Ogarnę je tak dokładnie, nauczę się i może wtedy
  • Odpowiedz