Wpis z mikrobloga

Są kobiety które wolą blondynow, inne lubią facetów o ciemnych włosach, są nawet takie którym podobają się łysi. Istnieją dziewczyny które kochają umiesnionych kolesi, jeszcze inne chudzielcow czy ulanych "misiow". Są takie różowe którym podobają się brody, inne lubią ogolonych, jedne uwielbiaja zielone oczy u faceta inne niebieski czy brązowe. Jednej różowej przypasuje facet o białej skorzy, innej bardziej opalony.
Ale czy spotkaliscie kiedyś kobietę która twierdziła "wolę tych brzyszych, a nie ładnych", albo "chciałbym brzydszego faceta niż ja". No właśnie w tej kategorii istnieje jedna pożądana cecha i to jest tragedia nas, uglyletów.
#przegryw #logikarozowychpaskow #stulejacontent #tfwnogf #gorzkiezale #morda
p.....0 - Są kobiety które wolą blondynow, inne lubią facetów o ciemnych włosach, są ...

źródło: comment_2ydoaRxkbjPkgUGTFneoDSIF7MEfSlap.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegryw90: przecież ten gość ma potencjał na chada. Wystarczy zmienić okulary, fryzurę, zadbać o stan skóry twarzy i poprawić zęby. Owszem, to byłoby czasochłonne, ale nie tak jak chirurgiczne wydłużanie nóg.
  • Odpowiedz
  • 0
@odpad_biologiczmy no do tego poprawić operacyjnie zarost, powiększyć brodę, zmienić włosy, nabrać muskulatury wydać na to wszystko masę pieniędzy i być może się uda xd.... A potem obudzić się koło 40 że cały wolny czas przewalileś na "być może"
  • Odpowiedz
@Pstek rozumiem Twoje zarzuty. Gdy próbowałem coś działać z kobietami, miałem bardzo zły nastrój i mocne myśli samobójcze przez odrzucenia. Dałem sobie spokój na parę miesięcy, żeby trochę podszlifować wygląd nieoperacyjne. Oprócz tego zbieram pieniądze na wydłużenie nóg. Jeśli za te parę miesięcy dalej będę odrzucany przez kobiety, to idę na operację. Wydaje mi się to całkiem rozsądne podejście
  • Odpowiedz