Wpis z mikrobloga

No mireczki!
Bo jak wiadomo z kolegą Tomusiem nie można dojść do porozumienia więc oddaje los w Wasze ręce. Zgodnie z zakładem zawartym w jednym z komentarzy tego wpisu
https://www.wykop.pl/wpis/34251881/gdy-barcelona-finalizuje-transfer-sralnik-robi-klu/ jeżeli w którymś z 3 przytoczonych przeze mnie przykładów pomyliłem się i jednak napisał "Real" zamiast "real" to usuwam konto, jeśli we wszystkich 3 jest on przestaje pisać na #realmadryt oddaję los w Wasze ręce. Kto wygrał zakład? Powiem więcej! Jeśli przyznacie mu rację samodzielnie napiszę, że jestem trollem, Tomuś ma rację i usunę konto. Ale jeśli racja jest po mojej stronie Tomuś nie tylko przestanie pisać na #realmadryt ale także przestanie szkalować zespół mistrzów świata i Europy... Proszę o plusy w komentarzach. Kto ma rację? #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #mecz
  • 16
@Havanamananama: nie dyskutuje z gościem, nie odpisuj, nie reaguj.

Jest tu wielu kibiców z którymi można normalnie pogadać bez względu na klubowe barwy, ale ten jegomość to ameba.
@sbcs: to że mógłby walczyć na inteligencję z prymulka i wcale nie byłby faworytem wie każdy, ale jednocześnie rozpowszechnia głupoty i ucieka nie ponosząc odpowiedzialności co już powinno być utemperowane
@Havanamananama: Pomijając te wszystkie przepychanki słowne, to po prostu zrobiłby ogromną przysługę przestając wypisywać te głupoty na tagu Realu. Kilkukrotnie już różne osoby na wykopie go punktowały i wytykały całą głupotę, ale on nieprzerwanie dalej męczy oczy. Manipulacje filmikami, pokazuje typowy przykład spalonego i wmawia, że go nie ma, ciągły ból dupy o Real, wymyślone statystyki o Ronaldo, teraz doszły też bzdety na tagu Juve, wyzywanie graczy na tagu mecz i
@adzioq Niech sprawdzi ile razy Messi miał odnawiany kontrakt, a ile razy Ronaldo czy Modrić xDD Jak można być tak ślepo wierzącym i jeszcze toczyć batalie w internecie, ten sam poziom #!$%@? jak android vs iphone itd. Po #!$%@? się #!$%@?ć w czyjeś wybory i przekonania, krzywda Ci sie jakas dzieje z tego powodu? Nigdy nie zrozumiem ludzi tego typu ))¯_(ツ)_/¯