Wpis z mikrobloga

Omg jak dobrze choć raz wstać bez napier%%ającego kręgosłupa i brzucha. Moje plecy i wrzody nie budziły mnie z bólem przez pół nocy od wieeeeeelu dni.
Jestem szczęśliwa. To będzie dobry dzień.
Tera przed robotą do lidla po prześcieradło i groszek cukrowy - smak dzieciństwa.

Nawet nie wiecie, jak brak przewlekłego bólu poprawia humor xD życzę każdemu udanego dnia!

#dziendobry #whocares #wykopplus30club
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aloszkaniechbedzie: gardzę lidlem, byłem przed sekundo i kurła 2 kasy czynne, a ludzi w #!$%@?, kupiłem tylko jedną rzecz, a straciłem więcej czasu niż na cały koszyk zakupów w lewiatanie 5 minut wcześniej ()

na starość podobno czosnek z cebulo pomaga( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JuneJohn: o takie coś ()
ostatni raz jadłam z 20 lat temu, z dzieciakami na wsi na polu buszowaliśmy i wpieprzaliśmy prosto z pola aż do bólu brzucha

to jest pyszne
jak zobaczyłam w lidlu nie byłam pewna czy to to, ale wzięłam do ręki i po zapachu poznałam, aż ciary przeszły, polecam, choć cholernik drogi, ale nie żałuję
aloszkaniechbedzie - @JuneJohn: o takie coś (。◕‿‿◕。)
ostatni raz jadłam z 20 lat tem...

źródło: comment_GMK4ZYZEysVRHDMjLwdUqQB9q0cRvtIN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pijanypowietrzem: właśnie nie wiem, nic wielkiego nie zrobiłam, mnie ogólnie kręgosłup boli średnio 3-5 razy w każdym tygodniu, ale od jakiegoś czasu to już środki przeciwbólowe nie pomagały wczoraj bylo najgorzej, bo i w ciągu dnia ciężko mi się chodziło

dziś pierwszy raz obudziłam się bez bólu i nie przechodziłam katuszy w nocy :D
chyba jedyne co zrobiłam to zastosowałam się do porad z internetu, kładąc się na boku trzeba wsadzić poduszkę między kolana, ja wepchałam sobie kołdrę i też położyłam poduszkę pod głową niżej niż zawsze

mam na tyle poważny problem, że zamówiłam sobie nowy materac, ortopedyczny do łóżka - teraz są w ramach rat 0% na
  • Odpowiedz
@pijanypowietrzem: haha noo, a od jak dawna masz problemy i z którym odcinkiem?
ja pierwsze problemy mialam w 2013 xD jak dużo ćwiczyłam z Chodakowską

potem przeszło

wróciło z 2-3 lata temu, a od roku mam hardkor - od roku pracuję w miejscu, gdzie regularnie muszę dodatkowo przerzucać i nosić paczki na magazynie, wiesz w kobiecej normie 20 kg, a jednak uważam, że mnie
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie:

a od jak dawna masz problemy i z którym odcinkiem?


U mnie to sobie pływało na przestrzeni lat (pięciu jak nie lepiej). Ogólnie mam stwierdzone zniesienie fizjologicznej lordozy lędźwiowej i tam się zaczęły problemy z plecami. Aktualnie lędźwie mnie nie bolą wcale (chyba, że bym coś dźwignął jak ostatnio pralkę po czym tydzień L4 bo nie mogłem chodzić). Przez siedzącą pracę najbardziej napieprza mnie odcinek między łopatkami, jak sobie "pstryknę" kręgosłupem wyginając się to na 15 minut odpuszcza, a potem
  • Odpowiedz
@pijanypowietrzem: o matko, brzmi poważnie, ja jeszcze niezdiagnozowana, machina lekarzy ruszy pod koniec sierpnia,
zdrówka mireczku i daj znać jak spanie z poduchami działa czy pomaga, ja w internetach czytam jakieś stronki fizjoterapeutów, wspomagam się radami koleżanki, która ma problemy, a jej siostrę nawet pokrolili :/ i wezmę się za lekturę "skazany na biurko"
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Spoko, też dawaj znać jak się dowiesz czegoś nowego w temacie. Ja już wydałem trochę hajsu na fizjoterapeutów ale to pomaga na chwilę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdyby pokrojenie miało załatwić sprawę raz na zawszę to bierz kosę, już się kładę (ʘʘ) Mało czytam z braku czasu ale postaram się zapamiętać i przysiąść do "Skazanego na biurko". Dużo zdrówka, 5!
  • Odpowiedz