Wpis z mikrobloga

@Isnen: "pograłem chwilę, te 40 minut może"

Właśnie dlatego.
To jest mmorpg, gierka w tego typu produkcjach się rozkręca wraz z lvlem i dostajesz lepsze skille, lepszą synergie pomiędzy itp.
Historia się rozwija, im dalej w las tym lepsza fabuła, ostatnie patche z fabułą i dodatek legion to majsterstyk jeżeli chodzi o mmorpg i przebija ESO i gw2 czy nawet FFXIV.
Ta gra jako gra w gatunku mmorpg ma od groma
@Isnen: Nie każdym gatunek mmo pasuje, grałeś może w jakieś inne mmorpgi?
Ja się chwyciłem za wowa w akcie desperacji, bo dobrych mmorpgów jak na lekarstwo a te w które grałem miało bardzo wyraźne błędy i rzeczy które mi się nie podobały.
@Isnen Kup nowy dodatek, użyj boosta i baw się na max lvl. Później jak ci się znudzi postać, robisz następną i spokojnie expisz. Ja tak zrobiłem bo lvlowanie mnie odpycha a end game jest prześwietny.
@Isnen: Ojej, te gry to kwintesencja pay2win.
Będziesz zaskoczony, że w wowie nie ma czegoś takiego jak piedółki do ulepszania w item shopie czy miejsce w bagu czy inne rzeczy poprawiające progress i ulepszanie eq. Nie ma czegoś takiego jak RNG rozwój eq.
BDO to chyba extremelny przykład takiej gry, bo tam ulepszyć coś do pen to jak wygrać w totka.
@Nedkely no właśnie jestem tego świadom. Rozumiem, że w wowie są jakieś rozbudowane, polskie klany?
Mimo że angielski umiem na dość wysokim poziomie, to swobodniej czuję się rozmawiając po polsku XD