Wpis z mikrobloga

Antyszczepionkowcy - debile
Płaskoziemncy - debile

Katolicy wmawiający w placówce EDUKACYJNEJ kilkuletnim dzieciom, że ewolucja to ściema, pozostałości po dinozaurach zostały podłożone przez boga aby sprawdzić naszą wiarę, homoseksualizm to choroba, Adam i Ewa naprawdę istnieli, Noe uratował świat przed powodzią po czym dożył 700 lat oraz milion innych chrześcijańskich absurdów, w które dzieci muszą wierzyć, bo inaczej straszone są wiecznymi torturami w piekle - ZOSTAW KATOLIKÓW W SPOKOJU, NIC CI NIE NARZUCAJĄ!!!!

#bekazkatoli #gimboateizm
Clefairy - Antyszczepionkowcy - debile 
Płaskoziemncy - debile

Katolicy wmawiając...

źródło: comment_8Uhfk6yZgp7ywUeRlAhcjUczvtrOTOot.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@kiera1:

>placówka edukacyjna

>antynaukowe lekcje o dziadku na chmurkach

>zapisywanie automatycznie wszystkich dzieci do brania udziału w tym cyrku

>bardzo często mają miejsce w środku dnia między
  • Odpowiedz
@Clefairy: u mnie w gimbie jeden koles sie wypisał a raczej rodzice go wypisali a zajęcia w środku dnia, nie na początku nie na końcu tylko w środku i musiał siedzieć przez godzinę na korytarzu bo dzbany sobie wymyśliły takie cos. Albo jeszcze lepiej, rekolekcje nie ma w ogóle zajęć bo wszyscy do kościoła. Koles jest ateistą a jako ze nie pojawienie sie równało sie z brakiem obecności w danym
  • Odpowiedz
Ale przecież Kościół oficjalnie akceptuje teorię ewolucji.


@Dezyderat: istnieją też podania z niektórych regionów polski o człowieku, który nie spotkał w swoim życiu siostry, która na religii negowała ewolucję dx
Zawsze z tego kisnę u katoli. 'hehe my to nie jesteśmy tacy - u nas się uznaje ewolucję' (no #!$%@? brawo xD), ale w sumie #!$%@? w to, skoro banda starych, głupich cip w szlafrokach i tak masowo uczy, że
  • Odpowiedz
@kiera1 jeśli ma się wierzących rodziców, to niestety są. Pomijąc fakt, że religia w szkołach jest jakimś nieporozumieniem, tak człowiek w szkole średniej już chyba wie czy wierzy, czy nie, a jeśli nie to i tak uczęszczać na lekcje musi, bo rodzice rzadko kiedy swojego dziecka słuchają w takich kwestiach, jeśli mają inne poglądy. I może się buntować, nie chodzić i nie zdać przez głupią religię, bo nic innego nie ugra.
  • Odpowiedz
@Herubin: to niech kościół się porządnie zastanowi i ustali jedną wersję, bo u mnie na lekcjach katechetka wmawiała, że Darwin pod koniec swojego życia się nawrócił i negował to co wcześniej powiedział na temat ewolucji.
  • Odpowiedz
@Clefairy Pierwsze słyszę żeby katolicy takie bzdury komukolwiek wmawiali xd no może poza homoseksualizmem ale to akurat nie jest bzdura z tą chorobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z tego co się orientuję Kościół Katolicki nie odrzuca teorii ewolucji xd

no z tymi
  • Odpowiedz
@Clefairy: Chcesz spokoju? Bierz przykład ze mnie. Szanuję każdego człowieka, niezależnie od wyznania. W co ja wierzę to moja sprawa i nie wpycham się z butami w czyjeś przekonania. Myślę, że to jest sposób na zakończenie wszelkich zbędnych dysput o religii.
  • Odpowiedz