Wpis z mikrobloga

  • 4
@PalaczTHC: tam się zgłasza, generuje ci się formularz i musisz go pobrać, podpisać, po czym wysłać pocztą.

Nigdzie nie było informacji, czy przyjmują skan podpisanego zgłoszenia na maila, więc wysłałem listem.
  • Odpowiedz
  • 30
@PalaczTHC: może wkrótce poprawią - jeszcze kilka lat temu, jak chciałem się pierwszy raz zarejestrować, to trzeba było pójść do wojewódzkiego oddziału NFZ i stamtąd wziąć dane do logowania. Teraz z zakładaniem konta przez Profil Zaufany jest o wiele lepiej.
  • Odpowiedz
  • 89
U mnie razem 16 wizyt u stomatologa rozliczonych z NFZ mimo że wszystko prywatnie. Z tym że większość z 2009 i 2010 jutro wizyta na poczcie ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeszcze pobyt w szpitalu z 5 dni zrobił się prawie miesiąc
  • Odpowiedz
  • 1
@Namaszczacz: czyli masz synchronizację, musisz poczekać jakiś czas, aż pojawią się jakieś dane (u niektórych trwa to nawet tydzień, u mnie pojawiło się po 1 dniu od rejestracji).
  • Odpowiedz
@daox: no więc jest to #!$%@? komunikat, bo nie wiem jako user, czy trwa synchronizacja danych na całej tej platformie, czy trwa synchronizacja moich danych czy jakich w ogóle danych trwa synchronizacja. Ja bym tego na proda nie puścił. mniejsza z tym, milego wieczoru :D
  • Odpowiedz