Wpis z mikrobloga

@srul2016: Jak to bardzo prawdziwe. Pamiętam jak robiłem u kumpla strony to chcieli mieć takich znaczków jak Rzetelna Firma z 20 różnych. O dziwo to jakoś działa na innych "Januszy" a potem czekaj na płatność rok xD.
  • Odpowiedz
@rabarbarowyStraznik od zawsze chyba za tyle mogą sprzedać pracownicy. Normalnie jest za 160 minimalnie. Ale zależy na kogo się trafi. Jednemu się nie chce kiwać palcem za te 160, a inny podpisze z Tobą umowę na 80 bo grosz do grosza i będzie kokosza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klokupk: ja płacę 80 zł netto. Cena standardowa to chyba 20l50 zł netto miesięcznie ale od czego mamy negocjacje.
Poza tym to polecam wysyłać wezwania do zapłaty plus oraz zlecać windykacje do Kaczmarski. W moim przypadku są skuteczni.
  • Odpowiedz
@rabarbarowyStraznik: wiesz, de facto żaden z tych "certyfikatów" nie jest ani unikatowy, ani jakoś wielce rozpoznawalny, więc nabazgrany samodzielnie znak "Certyfikat jakości" z jakimiś konturami Polski albo grafiką w stylu medalu przyniesie podobny efekt, a nikt się nie przyczepi.

Można zapłacić grafikowi jednorazowo za przygotowanie czegoś ładnego, i tak wyjdzie taniej niż płacenie abonamentu jakiejś śmiesznej firmie.
  • Odpowiedz
@mulafasaa:
No nierzetelna to by ściemniała, że będą robić w tych godzinach. Jak dla mnie rzetelna. Ja z resztą nie wiem jakie dzieciaki uwierzą, że jak jest faktycznie gorąco jak #!$%@?, to ktoś da radę normalnie robić bez klimy. Nie ma takich cudów. Robić się może da, ale nie normalnie. Szkoda w ogóle nerwów, faktycznie sjestę trzeba zrobić i już.

Aha, co do klimy - ja ostatni raz takie upały
  • Odpowiedz