Wpis z mikrobloga

Ostatnio mkrr robi wszystko, aby odrzucić od siebie widzów. Wyzywa na streamach, selfidissuje się jak ostatni pajac, robi cringe na odcinkach. Gość ewidentnie ma kompleksy i problem ze sobą. Jego wiedzę nawet szanuję, ale jako osoba coraz bardziej zniechęca do siebie.
PS. Napiszcie mi, czy taki Czarny Ogień Lód się tak zachowuje? Czy nawet inni zagraniczni streamerzy?
#hearthstone #youtube
mirekzwirek8 - Ostatnio mkrr robi wszystko, aby odrzucić od siebie widzów. Wyzywa na ...
  • 17
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: Kilka razy pisałem, że ten człowiek nie jest zrównoważony, ani na streamie ani w życiu. Nie wiem jakim cudem ktokolwiek może w ogóle go oglądać. To jest dla mnie największa zagadka. Aż tak głupie społeczeństwo?
  • Odpowiedz
żone jeszcze ma czy golemi przed monitorem po nocach?


@tenportaltodno: Jeszcze jakiś czas temu nadal z nim była (czy wzięli ślub to nie wiem, ale byli ze sobą "od zawsze", ponad 10 lat na pewno). Ja z nim osobistego kontaktu nie miałem już kilka lat, tylko przez wspólnych znajomych, z których już niewielu utrzymuje z nim kontakt (przez wiele rzeczy, które zrobił) - z tego co wiem to niewiele ludzi już
  • Odpowiedz
@CydrNorweski
@mirekzwirek8
@weshu oglądałem jego streamy za czasów karcianki od ubi. Już wtedy ciężko się go oglądało. Jakoś przy premierze hs streamy przestałem oglądać całkiem.
Na yt jednak było lepiej i długo irytowalo tylko gadanie jak on to nie miał czasu zrobić odcinka bo streamowal po 12h dziennie.
Ale ostatnio już nawet na yt ciężko go oglądać
  • Odpowiedz
w życiu? Po czym wznioskujesz? Coś odwalił?


@mirekzwirek8: Tak, parę lat temu, jeszcze przed HS, bardzo grubo oszukał najlepszych znajomych. Nie chcę się wdawać się w szczegóły, ale jest to osoba, dla której kombinowanie, oszustwo i kłamstwo to naturalne zachowanie.
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: Chyba z 3 - 4 razy wchodziłem na jego stream to zawsze coś jadł. Ktoś mu coś tam rzucił, że jest 1:00 w nocy jedzenie o tej godzinie jest słabe to zaczął bóldupić ostro. Ogólnie bardzo nieprzyjemny do oglądania, zawsze co tam wchodziłem to cringe-owa atmosfera. Ma kpiący ton w stosunku do ludzi i ogólnie jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: Mnie zawsze wkurzało, że on na całkiem ciekawe pytania odpowiada jakby gadał z debilem. Rozumiem jakby to były pytania rzędu "EJ MATI CO ZA DR BUMA", ale człowiek ogląda typa i chce w jakiś sposób dowiedzieć się czegoś na temat gry to kurna dostanie kolejną wymijającą odpowiedź pokroju "NO NIE WIEM ZASTANÓW SIĘ".
  • Odpowiedz