Wpis z mikrobloga

Pracuje w firmie która sprzedaje maszyny do branży kamieniarskiej. Głównie do nagrobków. Jedna z maszyn jest ploter grawerujacy. Innymi słowy drukuje obrazki na kamieniu z bardzo dobra jakością. Wiadomo ze najczęściej robi się jakieś Jezusku czy Maryjki albo portrety zmarłych. Dzisiaj natchnęło mnie by wykuć trochę sztuki. Jak będzie duże zaciekawienie to w kolejnym wpisie wrzuce efekt. Obraz w komentarzu

#sztuka
  • 147
  • Odpowiedz
  • 12
@komodus91: wtedy masz pewność ze nikt nie przyjdzie i nie będzie czuł pustki. Będziesz wywoływał emocje nawet wtedy kiedy przysypia cię wapnem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Palnior9: tak serio serio to slyszalem, ze teraz jest nowa opcja, kremuja cie, mieszaja z ziemia i mala sadzonka drzewa, zamiast nagrobka masz drzewo ktore wyroslo na twoich pozostalosciach, bardzo mi to odpowiada.
  • Odpowiedz
  • 167
@komodus91: do nas do firmy co roku przychodzi czasopismo o branży funeralnej. Rok temu czytałem o tęczowych trumnach dla ludzi lgbt i myślałem wtedy ze ich już motzno #!$%@? ale w tym roku przebili skale. Okazuje się ze w holandi jak kobieta zostaje wdowa to jest firma która robi wibrator z kapsuła prochów zmarłej osoby ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz