Wpis z mikrobloga

Tak według #rozowepaski wygląda typ 6/10 (https://www.wykop.pl/wpis/34251843/powiem-wam-tak-drodzy-mirkowicze-z-przegryw-tinder/) , który miał być przykładem, że anonek może znaleźć różową. Widać w tym odrealnione wymagania, przecież anonek tak nie wygląda. Powiedzcie szczerze, ile ludzi codziennie widzicie tak "przeciętnych"? #przegryw #stulejacontent

A po za tym wzięła czyjeś zdjęcie i tworzy konta na #tinder . Niestety nie udało mi się znaleźć, czyje to jest zdjęcie.
Mirkoszczur - Tak według #rozowepaski wygląda typ 6/10 (https://www.wykop.pl/wpis/342...

źródło: comment_5rQjOtIv0ivnrMhC96hzxFn6ZJgpXijn.jpg

Pobierz
  • 73
@Mirkoszczur: od groma. Proszę opie, tutaj uśredniona facjata w Polsce (nie jestem pewien źródła ale widziałem mnóstwo tego po wpisaniu average male face by country w google grafika): klik
Polacy może nie są najprzystojniejszym narodem na świecie ale nie jest też najgorzej.
@Ghost2: na zdjęciu słabe włoski i krzywy kinol tylko widzę jako mankamenty. I wydaje mi się, że krzywy zgryz ale zdjęcie jest słabej jakości. Na razie nic co by nie dało się naprawić. I serio, brzydsi znajdują różowe.
M: Francja, Tajwan, Egipt, Węgry, Włochy.
F: Włoszki, Afrykanerki, Perki, Hiszpanki, Rosjanki no i oczywiście Perki, wg. mnie najpiękniejsze kobiety na Ziemi. Te ciemne oczy i krucze włosy kontrastujące z cerą.

A u Polek w sumie też widać tą naszą kartoflową twarz, jakby się przyjrzeć xD Na co dzień chyba nie widać, bo długimi włosami maskują - tak mnie naszło.
@Mirkoszczur jak on jest 6/10 to ja jakieś 8,5/10. Chyba na posadę z opisu poleciały. Mam 25 lat i albo paruje mi bardzo brzydkie laski, albo bardzo otyłe, albo z dziećmi.. chyba z wiekiem będzie już tylko gorzej, bo kilka lat temu, a teraz to różnica niebo a ziemia. A tak ogólnie to fejka na kilometr widać nawet u dziewczyn.
@x82828: #!$%@?, kumplowi tak naprostowali. A poważniej (znaczy serio mu naprostowali ale nie polecam bo teraz ma kartofla z gumy) operacja plastyczna, ewentualnie poprawa przegrody przez którą nos jest często krzywy a do tego sprawia kłopoty z oddychaniem i katarem. Sam miałem krzywą przegrodę, zabieg do najprzyjemniejszych nie należał, krzywego nosa nie miałem mocno (miałem ale tylko delikatnie) i po zabiegu problemy z katarem zniknęły.
@x82828: nie, po prostu dostał na czysto w gębę i mu nos naprostowało. Więc zwykły fart bo nie raz widziałem jak okropnie można kogoś oszpecić jak mu się nos złamie. Poza tym, krzywy nos nie ma aż takiego znaczenia. Znaczy lepiej jak jest prosty ale nie jest to tak ważny aspekt jak rozstaw oczu, czy symetryczność szczęki, kości policzkowych. Jeśli chodzi o zgryz to aparat często pomoże plus wizyta u ortodonty,