Wpis z mikrobloga

Cysterna z maścią na ból dupy przyda się kibicom Realu. Cisną na Inter niemiłosiernie, że to oni prowokują Lukę i Kovę, że UEFA powinna ich ukarać, że oferta 40 mln za Modricia to obraza dla ich P O T Ę Ż N E G O klubu. Ja myślę, że jest coś takiego jak wolny rynek w piłce i jeżeli Perez widzi oburzonego 33-letniego piłkarza wraz z jego świtą, to niezależnie od klasy piłkarza, żądanie za niego 150 mln jest absurdalne. BTW: Inter powinien dać za niego 50 mln. Na tyle bym go wycenił. To ostatnia szansa dla Realu by na nim zbić kasę, a dla Interu wielki skok jakościowy i marketingowy majstersztyk. Deal win-win. Oby się dogadali. #pilkanozna #inter #real #haladzieci
  • 6
Ja myślę, że jest coś takiego jak wolny rynek w piłce i jeżeli Perez widzi oburzonego 33-letniego piłkarza wraz z jego świtą, to niezależnie od klasy piłkarza, żądanie za niego 150 mln jest absurdalne.


@MajowyWurst: nie przeczysz sobie w tym zdaniu? Jeżeli jest wolny rynek, to Perez może zażądać ile chce ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MajowyWurst: Klub zarządzany przez idiotę ma małe prawdopodobieństwo na wygranie 4x Ligi Mistrzów w 5 lat, a skoro jest wysokie prawdopodobieństwo, że Perez idiotą nie jest - to skąd w kibicach Interu wiara że Modrić przyjdzie do nas za jakieś grosze? xD
@arko123: nie doprecyzowałem myśli. Ten wolny rynek sprawia, że Perez, jak słusznie zauważyłeś, może dać bana. Tylko po co klubowi niezadowolony piłkarz? Chciałbyś mieć w przedsiębiorstwie zdolnego pracownika, ale marudnego? Chodzi o to, że ten wolny rynek wymusza na ludziach pewne zachowania i myślę, że najrozsądniej będzie, jeśli RM i Modrić się rozstaną
@Rizzo: Nigdzie nie nazwałem Pereza idiotą. Wgl nie wiem dlaczego tak wielu kibiców Realu po nim ciśnie. Moim zdaniem obecny kryzys z Modriciem ładnie rozgrywa i może uda mu się uda go zatrzymać, aczkolwiek stoję przy zdaniu, że lepiej jak RM go sprzeda.