Wpis z mikrobloga

A ja się chwale bo chyba w życiu mi się układa! 20 Lipca wskoczył mi awans na 30lvl a 25 lipca wracałem z Aktem Notarialnym swojego pierwszego Mieszkania w życiu! Dodatkowo pomimo tego że nie mam dziewczyny to spotykam się na Netflix and chill z koleżanką, ot tak bez udawania jakiś związków. Jeśli chodzi o moją pracę to też nie mogę narzekać, mój prywaciarz to spoko ziomek płaci po ludzku nie robi problemów a przy ostatniej wypłacie rzucił mi 300 ekstra na "Cos do mieszkania".

I teraz do wszystkich, nie musisz mieć 180+ (Sam mam 170 z hakiem), wyglądać jak Chad (Jestem 6,5-7/10 a seks mam regularny) ba dodatkowo koleżanka sama mi pisze że jest moją seks fanką. Jeśli praca ci zabiera życie to nie marudź tylko szukaj innej (Ja tak zrobiłem i w tej siedzę już 7 rok z uśmiechem na twarzy).

Jestem najlepszym przykładem że będąc jakimś noname bez matury i wyglądu Alvaro można mieć spoko życie. Polecam każdemu nie srać jak to źle tylko toczyć swoją kulkę jak ten żuk i nie patrzeć na boki. Ja tak zrobiłem i w wieku 30lat wkraczam chyba na spoko dorosłe życie.
  • 9
@vvertoi: Sprzedaje części samochodowe, ot siedze na kompie i telefonie. Wczesniej nie bylo tak kolorowo najpierw Stacja Benzynowa -> Na chwile Wulkanizacja -> Magazyn (Hurtownia Mięsna sane nocki) i dopiero tutaj gdzie jestem.
@xetrov: Wiesz co, mam tutaj spoko hajs i spoko szefa. Nie mam takiego czegoś "Kurła jutro Poniedziałek i znów harować na tego złodzieja". Robie swoje i jestem za to doceniany. Nie ma sensu szukać kwadratowych jaj tym bardziej że szefo się rozwija i jestem w tych planach uwzględniany.
@hanksters: Dokładnie Mireczku! Ludzie za bardzo płaczą a za mało zaciskają zęby. Jak mnie #!$%@? to jak kolesie których znam srają że maja kiepską prace itp. Ale jak się pytam ich czy składają CV gdzieś indziej to cisza...