Wpis z mikrobloga

#gearbest sprzedal mi niesprawny sprzet, a #paypal olal.

szczegoly tu:

https://www.wykop.pl/wpis/33760499/prosze-doradzcie-bo-nie-wiem-co-robic-pod-koniec-l/

w skrocie kupilem w GB lapka, po 3 miesiacach bateria padla zupelnie, wyslalem na naprawe do GB i przyslali mi innego lapka, ktory w ogole sie nie laduje. proponowali tylko czesciowy refund, za namowa zrobilem spor/roszczenie na PP i dzis mi odpisali, zebym spadal. takze jesli myslicie, ze PP wam pomoze w takiej sytuacji, to niech to bedzie przestroga. moze jak paczka zginie, ale w przypadku problemow gwarancyjnych ze sprzetem raczej nie bardzo.
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spotifyfan: możesz się odwołać od decyzji jeszcze z tego co mi wiadomo, możesz to zrobić telefonicznie. PayPal nie jest aż taki zły, może według nich za mało dowodów to ci odrzucili spór, film nagrałeś że nie ładuje I im dałeś?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spotifyfan: Jak płaciłeś kartą to Chargeback i po problemie. Niezgodność towaru z opisem. Jak dobrze napiszesz wniosek (korespondencja itd.) to zostanie ci laptop i kasa. Tip: Złóż go online, bo w oddziałach i na infolinii same ameby.
@PNEUMA40: na ali mozna kupic ogniwa tylko i bawic sie w rozbieranie baterii i wymiane. pozostale baterie sa ze stocka ezbooka i po 3m bedzie to samo, duzo ludzi placze teraz, ze im po 3m padaja. tylko mnie to juz nie dotyczy, bo po wymianie wyslali mi model ze sprawna bateria (jak byla naladowana to dzialala dobrze), ale laptop nie laduje. cos jest z ukladem zasilania, bo po odpieciu baterii tez