Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, @pan-ferdynand-magellan. Dzisiaj wtorek jest, a po weekendzie (głównie mówiono o poniedziałku)miały być dowody potwierdzające to, że @CALE_TE_TalkShow jest winny manipulowania materiałami i bycia Łukaszkiem zasranym. Sprawa była oczywista, a pan @Jao_Pytung nie ma absolutnie żadnych powodów żeby kłamać, więc materiały na pewno gdzieś są, tyle że moje sceptyczne upośledzenie nie pozwala mi ich znaleźć. Możesz je podesłać? Tak dla formalności chciałem je zobaczyć ¯_(ツ)_/¯
#kononowicz #suchodolski #aferazdupy
Pobierz
źródło: comment_uuZYY5e5CqUtOMLIKEW1RA14dzysktki.jpg
  • 19
@William2290: Może i tobie wystarczyło, ale raczej się do tego nie przyznawaj. Każdy kto potrafi chociażby w minimalnym stopniu myśleć krytycznie potwierdzi, że to zdecydowanie, #!$%@?, za mało ;d
@january69: Podstawową cechą człowieka dorosłego wydaje mi się to, że nie łyka każdej bzdury tylko dlatego, że pasuje mu do światopoglądu.
Możnaby też napisać o formułowaniu logicznych argumentów zamiast ad personam, jednak chyba to pierwsze góruje.

@Zwanek: Niby w jaki sposób fingowanie nagrań miałoby dowieść tożsamości Łukasza? Non sequitur, jak chcesz się bawić w mądralińskiego.

Akurat Jaok miał dostarczyć dowód nie na to, że Łukasz jest Łukaszem, tylko na to, że fingował nagrania - moim zdaniem najmniej istotna część całej afery. To, że CT to faktycznie Łukasz udowodnił już sam zainteresowany wielokrotnie, kompromitująco #!$%@?ąc się z przysłowiowych schodów kilka razy z rzędu i olewając swój kanał, a
@GejBozy: Jak mniemam, zdanie

dowody potwierdzające to, że @CALE_TE_TalkShow jest winny manipulowania materiałami i bycia Łukaszkiem zasranym.

jest dla ciebie zbyt trudne do zinterpretowania? Nie wiem skąd ci się #!$%@?ło, że jedno ma dowodzić drugiego xD
A te twoje "wnioski" to zwykłe myślenie życzeniowe. Równie dobrze można powiedzieć, że Całe Te nie wrzucił filmu, bo Major jest członkiem masonerii i w ten sposób naraziłby się zbyt silnej organizacji. PRZECIEŻ TO LOGICZNE!