Wpis z mikrobloga

1. Jest sobie pewna szkoła

2. Jest ona finansowana przez lokalną gminę, jak zresztą niemal każda szkoła

3. Chodzą do niej dzieci z tej gminy

4. Demokratycznie wybrany przedstawiciel lokalnej gminy postanawia wywiesić na szkole tablice Dekalogu

5. W drugim końcu Polski jakaś banda wojujących ateistów w internecie stwierdza, że tak dobrze to nie ma i chce decydować za lokalną społeczność

6. Demokratycznie wybrany przedstawiciel gminy dochodzi do słusznego wniosku, że odpowiada przed mieszkańcami gminy, a nie przed jakąś bandą ateistów z internetu

7. W dość rozwleczonym liście wysyła ich na drzewo

8.?????

9. "Hurr durr tyrania!!! zamordyzm!!! prześladujo!!! My kcemy samodzielnie decydować o waszej szkole, wy głupie katole!!! Macie siem nas słuchać!!!".

Jak ja takim czymś gardzę.

Ludzie za swoje pieniądze utrzymują szkołę, nauczycieli, chodzą tam ich dzieci, ale jakieś typy z internetu przyjdą i będą im dyktować jak ta szkoła ma wyglądać bo taką mają chorą ideologię, że nie potrafią pilnować swoich spraw.

Jak jacyś gimboateusze chcą, to niech przejmą demokratycznie władzę w jakiejś gminie i będą mogli zrobić szkołę imienia Dawkinsa, z wielkim jego portretem nad głównym wejściem i nikt im tego nie zabroni.

Ale od cudzych ludzi, ich pieniędzy i ich dzieci wara.

#rakcontent #bekazlewactwa #shitwykopsays #gimboateizm #wiara #katolicyzm #4konserwy
L.....i - 1. Jest sobie pewna szkoła

2. Jest ona finansowana przez lokalną gminę, ...

źródło: comment_ZlNTr4kMJ0jtywr40ff6rCvJdv7MKvAY.jpg

Pobierz
  • 204
  • Odpowiedz
Jeśli chcą indoktrynacji w szkole to niech sobie założą szkołę prywatna


@Mesiya391 a po co, skoro mają już swoją szkołę lokalną, którą i tak finansują?

Póki jest to szkoła publiczna musi działać na zasadach określonych przez państwo i byc wolna od religii.
  • Odpowiedz
wiadomo, każdy przeciwnik zamordyzmu


@Lawrence_z_Arabii: przeciwnik zamordyzmu broni wójta, który napisał:

Według mnie dla tych, którzy odnoszą się z szatańską nienawiścią do Przykazań Bożych, nie powinno być miejsca na polskiej ziemi
  • Odpowiedz
a ja gardzę wciskaniem dzieciom debilnych historyjek i zmuszaniem ich do nauki #!$%@? wierszyków o duchach zapładniających dziewice ¯_(ツ)_/¯


@VodkaDestroyer: kij mnie twoje fobie i urojenia obchodzą. Swoim dzieciom mów co chcesz, a od cudzych się odwal.
  • Odpowiedz
przeciwnik zamordyzmu broni wójta, który napisał:


@tyrald: pisać można wiele głupot, co widać po tagu #neuropa. Ja nie jestem przeciwnikiem pisania, tylko zmuszania ludzi do przyjęcia cudzego światopoglądu.

Swoją drogą: to, że ten pan wygrał lokalne wybory nie oznacza, że ma mandat na robienie wszystkiego.


O wystroju szkoły jak najbardziej może decydować.
  • Odpowiedz
Ludzie ( )


@Kempes: No i ludzie nic do tego wójta nie mają. Jak nie wierzysz, to zgłoś go do prokuratury.

Ma ale tylko w ramach obowiązującego w Polsce prawa.


Jak pisałem wyżej idź do prokuratury i sprawdź.
  • Odpowiedz
Tak nie mają, że się z tego powodu szum na całą Polskę zrobił.


@Kempes: XDDDDDDD pisk dzieci w internecie to jeszcze nie szum.

Zresztą, naprawdę chcesz, żeby to "szum" decydował o prawie w Polsce?
  • Odpowiedz
Jak namówię jakichś debili, żeby zabrali ci pieniądze i dali je mi, w zamian obiecując im nieśmiertelność to kto jest winny? Ja, oni czy współwina?


@VodkaDestroyer: Nie wiem, ale w Polsce mamy demokrację i pogódź się z tym
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Hm? W konstytucji? "Religia kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej może być przedmiotem nauczania w szkole, przy czym nie może być naruszona wolność sumienia i religii innych osób."
Masz pewność, że 100% uczniów tej szkoły to katolicy? Ja w to wątpię
  • Odpowiedz
Zadałem proste pytanie:

Jak namówię jakichś debili, żeby zabrali ci pieniądze i dali je mi, w zamian obiecując im nieśmiertelność to kto jest winny? Ja, oni czy współwina?

Odpowiedziałeś:

Nie wiem

@Lawrence_z_Arabii: To jest właśnie to twoje wyparcie. Cokolwiek stawiałoby KK w złym świetle to zamykasz oczy, zatykasz uszy i spiewasz lalala, udając, że nie widzisz. Moralność na poziomie dna.
  • Odpowiedz
Masz pewność, że 100% uczniów tej szkoły to katolicy? Ja w to wątpię


@Mesiya391: Nie, ale to nie znaczy, że trzeba od razu ściągać z tego powodu tablice. Tak samo jak to, że jakieś dziecko nie jest Polakiem, nie oznacza, że trzeba ściągać że szkoły polską flagę i herb.
  • Odpowiedz