Wpis z mikrobloga

1. Jest sobie pewna szkoła

2. Jest ona finansowana przez lokalną gminę, jak zresztą niemal każda szkoła

3. Chodzą do niej dzieci z tej gminy

4. Demokratycznie wybrany przedstawiciel lokalnej gminy postanawia wywiesić na szkole tablice Dekalogu

5. W drugim końcu Polski jakaś banda wojujących ateistów w internecie stwierdza, że tak dobrze to nie ma i chce decydować za lokalną społeczność

6. Demokratycznie wybrany przedstawiciel gminy dochodzi do słusznego wniosku, że odpowiada przed mieszkańcami gminy, a nie przed jakąś bandą ateistów z internetu

7. W dość rozwleczonym liście wysyła ich na drzewo

8.?????

9. "Hurr durr tyrania!!! zamordyzm!!! prześladujo!!! My kcemy samodzielnie decydować o waszej szkole, wy głupie katole!!! Macie siem nas słuchać!!!".

Jak ja takim czymś gardzę.

Ludzie za swoje pieniądze utrzymują szkołę, nauczycieli, chodzą tam ich dzieci, ale jakieś typy z internetu przyjdą i będą im dyktować jak ta szkoła ma wyglądać bo taką mają chorą ideologię, że nie potrafią pilnować swoich spraw.

Jak jacyś gimboateusze chcą, to niech przejmą demokratycznie władzę w jakiejś gminie i będą mogli zrobić szkołę imienia Dawkinsa, z wielkim jego portretem nad głównym wejściem i nikt im tego nie zabroni.

Ale od cudzych ludzi, ich pieniędzy i ich dzieci wara.

#rakcontent #bekazlewactwa #shitwykopsays #gimboateizm #wiara #katolicyzm #4konserwy
L.....i - 1. Jest sobie pewna szkoła

2. Jest ona finansowana przez lokalną gminę, ...

źródło: comment_ZlNTr4kMJ0jtywr40ff6rCvJdv7MKvAY.jpg

Pobierz
  • 204
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Aż chce się krzyknąć "mój Boże skąd taka bieda umysłowa w tym narodzie". Mam nadzieję, że to jakiś słabej jakości bait, bo aż strach pomyśleć, że ktoś tak na serio uważa. Gardzę ludźmi, którzy narzucają się ze swoją wiarą wszystkim i wszędzie gdzie tylko można.
  • Odpowiedz
Gardzę ludźmi, którzy narzucają się ze swoją wiarą wszystkim i wszędzie gdzie tylko można.


@Inhale: Dlatego musisz gardzić neuropkami, które narzucają się że swoim ateizmem wierzącym ludziom.
  • Odpowiedz