Wpis z mikrobloga

@GIBbeer: wstyd się przyznać ale nigdy nie grałem w WoWa xD
dużo ludzi w to gra? gierka płatna czy nie? z opowieści słyszałem, że w wowie jest dużo questów co mnie trochę odtrąca xD
@Niggalke: przeszukałem wszystkie możliwe serwery prywatne i teraż nie ma niczego godnego uwagi, sam syf - serwery easy albo hard które padną po miesiącu, jedyne stabilne serwery to takie które stoją już kilka lat i nie ma szans aby się wybić
@2906518 wowa dawaj. Całe zycie grałem na prywatnych (darmowych) serwerach ale gdybym wtedy pracował to na oficjalnym bym coś pograł. Za tydzień wchodzi nowy dodatek to chyba idealna okazja xd coś koło 40/50zl miesiąc ale nie pamiętam.

Na prywatnych nadal grają ludzie, więc na spokoju bedzie z kim nolific :D
@2906518: wow to podstawa, po nim każdy inny MMORPG będzie wydawał się biedny.
W Wowa grają miliony ludzi, ale sunwell to prywatny polski serwer bazujący na dodatku WOTLK który ma dwa realmy - na Feronis 0-500 graczy, na typowo międzynarodowym Angrathar powyżej 2k graczy - wystarczająco dużo by dobrze grać.

Jeżeli chodzi pinionszki to możesz sobie kupować premium pointy za które najczęściej kupuje się boost expa na ileś tam dni. Bez
@2906518: grałem w WOWa WOTLK na laptopie z integrowaną grafiką z 2008 roku i Core 2 Duo. Gdyby się postarać to nawet na telefonie by to szło odpalić :D Dopiero po WOTLKu zrobili upgrade graficzny i wzrost wymagań, ale dalej bez tragedii. Spóbuj, gra za darmo. Odpalasz i grasz.