Wpis z mikrobloga

Imugem Orihasam - Autonomus [Diffuse Reality]
Ultraglebokie dubowe kolaze doprawione miekka perkusja i spora iloscia szumu. Japonski artysta wydany w argentnskiej inicjatywie wydawniczej. Polecam.

Jakbym tak zalozyla sobie tag z polecana przeze mnie muzyka to ktos to w ogole sledzi, czy lepiej po prostu wrzucac pod istniejace juz tagi? Slucham bardzo roznej muzyki, wiec nie wiem czy zadowolilabym wszystkich potencjalnych obserwujacej. Pytanie moze glupie, ale jestem tu nowa!

#techno #noise #mirkoelektronika #muzykaelektroniczna
yoyvoy - Imugem Orihasam - Autonomus [Diffuse Reality]
Ultraglebokie dubowe kolaze d...
  • 7
@NiewidomyObserwator: Glownie elektronika, przyznaje. Ciezko mi sie okreslic gatunkowo bo lykam bardzo duzo. Przez industrial, drone, techno, ambient po jakies noisy, minimal synth, czy wynalazki w rodzaju deconstructed club. W zasadzie to kazde eksperymenty mnie interesuja i sporo czasu spedzam na sledzeniu nowej muzyczki. Zalaczony utwor zostal wydany na przyklad dzisiaj, wiec moznaby sie spodziewac swiezosci. To tak po krotce. Nie chce sie specjalnie okreslac, bo z duza trudnoscia mi to
@yoyvoy: Deconstructed Club - kurcze, pierwszy raz o tym słyszę. Czyli ogólnie rzecz biorąc interesuje Cię nietuzinkowa, nie wpisująca się w żadne schematy elektronika - może być, chętnie zobaczę co tam masz do zaprezentowania. Od siebie mam takie nietypowe Techno. Lubię, gdy producenci bawią się przestrzenią w utworach i wykorzystują stereo, gdy dźwięki latają z prawej do lewej strony:
NiewidomyObserwator - @yoyvoy: Deconstructed Club - kurcze, pierwszy raz o tym słyszę...
@yoyvoy: właśnie u mnie cieżko żebym z kimś się mógł dzielić muzyka, od czasu do czasu pojedyncze kawałki ktoś spropsuje, ale rzadko (,)